Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Bezpečná cesta je prázdná

07. dub 2017 19:09 #131008
Bezpečná cesta je prázdná od irouch
Návštěvník
Dobrý večer, předem se velice omlouvám za blbou otázku, ale bohužel bez odpovědi se nepohnu dál. Instalace JOOMLA proběhla OK, ale po přihlášení do admin mi to hlásí -
vmError: Warning, the Safe Path is empty, for safety reasons it is very important to create a folder in a path not accessible by an URL or unguessable name, create also a folder 'invoices' and 'keys' in it to store your sensitive data secure. Our suggested path is for your system /web/htdocs3/perlinkaeucz/home/www/vmfiles/

joomla je umístěna na forpsi, kde mám umístit požadovanou cestu? Co mám vlastně přesně udělat aby mi joomla fungovala?
Předem děkuji za odpověď.

07. dub 2017 19:20 #131009
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli se nepletu je to hláška Virtuemartu. Nastavte si cestu v v tomto rozšíření.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. dub 2017 20:17 #131010
Odpověď od irouch
Návštěvník
Děkuji,
ještě poprosím o radu. Do rozhraní- tomu rozumím, ale netuším kam mám nastavit tu cestu? (do počítače na C nebo na server)?

08. dub 2017 00:16 #131012
Odpověď od Bong
Moderátor
Vzdyt se vam ta cesta v tom upozorneni navrhuje. Neni snad treba nad tim badat.

Nainstalujte si do Joomly a Virtuemartu cestinu. Lepe pochopite co vam system rika...

Odesláno z mého Tab2A7-20F pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

16. dub 2017 16:02 #131059
Odpověď od irouch
Návštěvník
Odpověď jsem našla na stránkách forum.c4.cz/virtuemart-bezpecna-cesta-spatne-t3664.html Snad to taky někomu pomůže.

Powered by Fórum