Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Komponenta Hledání - HTTP ERROR 500

04. dub 2017 01:48 #130695
Komponenta Hledání - HTTP ERROR 500 od tonboss
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
když dám komponentu hledání, nebo něco hledám v modulu na webu - hledání či chytré hledání, vždy mi stránka spadne - HTTP ERROR 500. Chápu, že tohle asi nejsou všechny informace, podle kterých lze najít chybu, ale potřebuji se alespoň odrazit, kde (začít) hledat...?
Díky

04. dub 2017 13:22 #130697
Odpověď od Cony
Moderátor
Podívat se do logu PHP chyb (dostupný je dlo hostingu), nebo v globálním nastavení Joomly zapnout Hlášení chyb na maximum.
Poděkovali: tonboss

05. dub 2017 02:15 #130699
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Díky. Nakonec jsem to zjistil metodou pokus omyl.. a zjistil jsem, ze za to mohl plugin Search - Phoca Download.
Vypnul jsem ho a nyní to jede. Na vyhledávání souborů jsem tedy zapnul Chytré hledání - Phoca Download. Problém nyní mám, že je web dvoujazyčný - čeština a slovenština. Vyhledávání funguje pouze ve slovenštině. V češtině mi to sice vyhledá stejné soubory, ale po kliknutí vyskočí 404 (neboť to přesměrovává na sk url). Veškeré soubory mají jazyk nastavený na "vše".
Nějaké nápady, čím by se to dalo udělat? Aby to na české verzi vyhledalo a odkázalo na českou url a na slovenské verzi na slovenskou (tam to nyní funguje správně.)
Děkuji za rady!

Powered by Fórum