Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sloučeno Nezobrazující se komponenty po aktualizaci

07. bře 2017 13:39 #130446
Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit aktualizoval jsem Joomlu z 2.5.19 až na 3.6.5 a přestali se mi zobrazovat komponenty jako je např. Akeeba a další komponenty, které jsem taky aktualizoval.

Ovšem když zadám přesnou url adresu abych otevřel komponentu tak bez problémů se otevře a funguje.

Viz přiložený soubor s administrací.

Napadá vás jak to opravit?

Děkuji za jakékoliv rady.
Přílohy:

07. bře 2017 15:25 - 07. bře 2017 15:26 #130451
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste si zkontrolovat a opravit databázi v Rozšíření: Databáze, zkuste Akeeba Backup odinstalovat a znovu nainstalovat nejnovější verzi, můžete zkusit i funkci Rozšíření: Pátrání, také editací přímo v databázi si položku menu snadno přidáte,...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. bře 2017 17:10 #130452
Odpověď od Cony
Moderátor
Mimochodem, XMap je mrtvé rozšíření, najděte si náhradu...

07. bře 2017 21:44 #130455
Odpověď od David
Uživatel

Bong napsal: Zkuste si zkontrolovat a opravit databázi v Rozšíření: Databáze, zkuste Akeeba Backup odinstalovat a znovu nainstalovat nejnovější verzi, můžete zkusit i funkci Rozšíření: Pátrání, také editací přímo v databázi si položku menu snadno přidáte,...


Tohle všechno jsem už zkoušel. Odinstalovat a pak nainstalovat. Opravovat databázi přes Rozšíření - > databáze. Rozšíření a pátrání jsem taky zkoušel ale bez výsledku.

Zkusil bych tedy přidání si položky přímo v databázi.

V které tabulce bych to našel?

Mockrát děkuji za pomoc

07. bře 2017 22:48 #130457
Odpověď od Bong
Moderátor
Je to menu, tak bych zkusil třeba _menu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: David

08. bře 2017 14:34 #130464
Odpověď od David
Uživatel
Děkuji.

prohlédl jsem tabulku _menu a zkopiroval již fungující položky v menu a přepsal je na ty co jsem potřeboval dle staré instalace a vše funguje.

Mockrát děkuji.

Powered by Fórum