Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Najdu články v total comanderu?

04. bře 2017 18:18 #130415
Najdu články v total comanderu? od Petra Doleželová
Uživatel
Ahoj, prosím o radu, zda se dají najít články z joomly přes total comander, případně kde?
Spadl mi celý web, ooskytovatel prostoru mi jej zablokoval pro udajné viry...takže se do administratoru nedostanu, ráda bych si našla články, překopírovala do wordu a web celý přes TC smazala...
Děkuji za radu.

04. bře 2017 19:53 #130417
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
články jsou v databázi. TC není řešení.
Aby jste dosáhla vašeho cíle exportujte tabulku content.

05. bře 2017 13:47 #130426
Odpověď od Petra Doleželová
Uživatel
děkuji, včera jsem se k tomu již dopátrala.Cesta bude ještě dlouhá ale věřím, že konečně web pojede jak má.

08. bře 2017 20:07 #130466
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
A kde web hostujete? Nebylo by jednodušší stahnout si web pres FTP, odzalohovat DB a rozjet si to na lokalnim prostredi?

12. bře 2017 09:36 #130503
Odpověď od Teofil
Návštěvník
Jestli Vám web zablokovali, bývá to většinou udělané tak, že je "zablokována" doména. Ono to vlastně není blokování, ale přenastavení domény. Např. na Savaně tak, že Vám ji "nasměrují" do adresáře OFF, kde nic není a tím pádem útočník nic nezpůsobuje a ani Váš web na venek nic neprovádí. Potom se k takto napadenému webu dostanete přes alternativní adresu, např. muj-ucet.hostingXY.cz/napadena-domena.XY a můžete to nějak "opravit"
Alternativní adresu má i např. Wedos, ale tam je ta adresa trošku jinak poskládaná.

Powered by Fórum