Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vícejazyčný web nezobrazuje submenu

01. bře 2017 11:08 #130375
Vícejazyčný web nezobrazuje submenu od Petr Kraus
Začátečník
Ve vícejazyčném webu se nezobrazují submenu. Použije-li se v nabídce nejvyšší úrovně oddělovač, je submenu nedostupné vůbec. Použije-li se článek (seznam kategorie apod.), submenu se objeví pouze při volbě této položky.

Viz AMVC ČL , v německé verzi je druhý příklad.

Jak jsou nastaveny nabídky v jednotlivých jazycích, je vidět na přiložených obrázcích:





Zpočátku jsem myslel, že chybu jsem udělal při dodatečném nastavování nabídek pro více jazyků, případně, že je chyba v šabloně. Nainstaloval jsem tedy úplně nový web jako vícejazyčný se základní šablonou. Chyba se projevuje úplně stejně. Buď dělám zase nějakou chybu, se kterou se trápím už několik dní, anebo je to chyba Joomly (?!)

01. bře 2017 11:25 #130377
Odpověď od Petr Kraus
Začátečník
Ve vícejazyčném webu se nezobrazují submenu. Použije-li se v nabídce nejvyšší úrovně oddělovač, je submenu nedostupné vůbec. Použije-li se článek (seznam kategorie apod.), submenu se objeví pouze při volbě této položky.

Viz AMVC ČL , v německé verzi je druhý příklad.

Jak jsou nastaveny nabídky v jednotlivých jazycích, je vidět na:
menu v české verzi
menu v něměcké verzi


Zpočátku jsem myslel, že chybu jsem udělal při dodatečném nastavování nabídek pro více jazyků, případně, že je chyba v šabloně. Nainstaloval jsem tedy úplně nový web jako vícejazyčný se základní šablonou. Chyba se projevuje úplně stejně. Buď dělám zase nějakou chybu, se kterou se trápím už několik dní, anebo je to chyba Joomly (?!)

01. bře 2017 12:44 #130378
Odpověď od Cony
Moderátor
Nastavení modulu - zobrazovat podpoložky (nebo tak nějak).

01. bře 2017 13:13 #130381
Odpověď od Petr Kraus
Začátečník
Dík, to bylo ono. Přece jen to bylo mezi židlí a monitorem :)
viz Opraveno!

Cony napsal: Nastavení modulu - zobrazovat podpoložky (nebo tak nějak).

Powered by Fórum