Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nemám přístup do administrace

01. úno 2017 22:44 #130082
Nemám přístup do administrace od raki
Návštěvník
Zdravím všechny, dlouho jsem na svých stránkách neseděl a teď když chci editovat stránky přes administraci tak k nim nemohu přistoupit. Na helpu forpsi mi řekli, že musím změnit htaccess a povolit IP ze které přistoupiji. Ale já mám vlastní IP přes providera a to IPV6 a prý si mám zjistit jakou mam IPV4... A teď už nevím jak dál... Řešil jste někdo stejný problém?

01. úno 2017 23:06 #130083
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli tomu rozumím, tak máte ve složce administrator .htaccess, ve kterém potřebujete povolit vaši IP?
Prostě .htaccess po dobu přihlášení do administrace přejmenujte a nemusíte nic zjišťovat.

Nebo použijte nějaký nástroj, který vám IP zjistí www.google.cz/search?q=what+is+my+ip

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: raki

01. úno 2017 23:46 #130086
Odpověď od raki
Návštěvník
jj to prejmenováni htaccess pomohlo... díky

04. úno 2017 06:30 #130111
Odpověď od Jan Ramach
Uživatel
Nedávno jsem měl podobný problém, musel jsem napsat na jakousi podporu kde mi nahráli nějaký věci na MysQl či jak to má ten název. Potom to konečně šlo, změnil jsem si omylem pravomoce na Guest :D

Prvně mi smazali stránky a pak nahráli ten MysQl.

;)

Powered by Fórum