Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nejrychlejší webhosting pro Joomlu

01. úno 2017 12:41 #130078
Nejrychlejší webhosting pro Joomlu od Teofil
Návštěvník
Chci se zeptat, zda máte zkušenost s rychlostí načítání Joomla 3 na českých webhostingových portálech. Podle toho, co jsem četl na zahraničních fórech, tak jsou v tom dost velké rozdíly. Vím, že je to těžce zcela přesně měřitelné, ale snad pár zkušeností máte. Objevují se nové tarify s SSD disky, většími RAM a rychlejšími CPU. Vím, že vše záleží na nastavení samotné Joomly a jejich rozšíření, ale pokud počítám s tím, že tam zákazník chce to či ono, tak je to prostě velký moloch, který je náročnější na rychlost.
Díky za Vaše postřehy

06. úno 2017 12:48 #130121
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Já jsem spokojený se Savanou. Mám zde multihosting Savana 2000, kde mám mnoho webů. V případě pár webů se ovšem multihosting nevyplatí. Zkoušel jsem i vyšší verzi multihostingu a vliv na rychlost jsem nezaznamenal. Při nižší verzi ovšem bylo načítání pomalejší. Zkoušel jsem dále například Forpsi a Wedos.. Rychlost podobná, ale nelíbila se mi administrace a občas i jednání. Celkově si myslím, že většina hostingů nabízí takové možnosti, aby se weby načítaly rychle. Záleží pak spíš kolik je člověk schopen investovat. Čím víc jsou webové prezentace zprasené, tím to bude dražší. :-)

06. úno 2017 15:27 #130125
Odpověď od Enyoj
Návštěvník
já jsem hledal TADY - (mrkni během cca 7 dní za sebou) a pak ještě pro info TADY

10. úno 2017 09:47 #130162
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Teofile, co jsi zjistil? Už máš nějaký rozumný závěr a doporučení pro rychlý hosting?

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum