Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

J2Store a XML feed pro Heuréku a Zboží.cz

23. led 2017 15:37 #130000
J2Store a XML feed pro Heuréku a Zboží.cz od Martin70
Zkušený uživatel
Pro malý e-shop (100 položek) jsem se rozhodl vyzkoušet J2Store. Po rychlém prozkoumání na první pohled celkem vyhovuje, jediné co mě napadá, jak udělat XML feedy pro Heuréku a Zboží.cz.

Používáte někdo J2Store? Řešili jste Heuréku?

07. úno 2017 12:19 #130127
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Nikdo nepoužíváte J2Store?

07. úno 2017 16:02 - 07. úno 2017 16:03 #130130
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, taková malá odbočka, pokud zkoušíš e-shopy, zkus se podívat an www.phoca.cz/phocacart

V základu e-shopu je XML Feed, dokonce jsem ho tvořil přímo s daty z Heureky, takže je tam víceméně Heureka připravená.

Ale pozor, jen opravdu, jestli máš čas a nevadí ti zkoušet i jiný e-shop. Phoca Cart je stále ve vývoji - i když už v RC5 verzi a už ji někdo používá jako stable, každopádně si myslím, že zrovna XML feed ještě nikdo pořádně nevyzkoušel.




Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

07. úno 2017 16:10 #130131
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Díky, kouknu. Já chtěl něco jednoduchého (oproti třeba Virtuemartu) a ten J2Store mi přišel celkem jednoduchý po krátkém seznámení - i tím, že položky zboží jsou vlastně články.

07. úno 2017 17:23 - 07. úno 2017 17:30 #130134
Odpověď od H13
Admin
Já právě dělal Phoca Cart jako jednoduchej e-shop a stále ho tak beru, ale je to pořád e-shop (tedy nemůže být úplně bez nastavování, bez hlavních vlastností). Ale snažil jsem se, aby úvodní nastavení bylo co nejrychlejší a nejjednodušší.

Po prvním spuštění Phoca Cart naběhne Wizard (Průvodce), který tě provede základním nastavením:

Kategorie -> Daně -> Produkt -> Platba/Dobrava -> Země/Region -> Menu odkaz -> Moduly.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

07. bře 2017 14:04 #130447
Odpověď od ŠEĎA
Uživatel
Dobrý den,
začal jsem používat J2Store a zasekl jsem se u stejné věci. Vzhledem k tomu, že tenhle eshop využívá články jako položky tak by snad šlo použít něco jako J2XML nebo možná lépe DM XML Exporter. Dají se vyexportovat základní údaje, ale je potřeba natáhnout ještě cenu, dostupnost atd.
Pro programátora by to asi nebyl velký problém, ale BFU tady končí. Takže taky prosím o pomoc zkušeného.

Powered by Fórum