Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Prázdna www stránka

23. led 2017 08:48 #129992
Prázdna www stránka od Andrea
Nováček
Pekný deň, na stránke som mala nahratú Joomlu nižšiu verziu ako 3.6, všetko fungovalo, aktualizovala som na Joomla 3.6.5, ale neviem, či to bolo šablónou alebo čím, ale v administrácii, keď som si dala zobraziť napríklad Hlavné menu, aby som určila inú pozíciu, ukázala sa mi prázdna stránka. Zmenila som šablónu, ale nepomohlo, tak som si myslela, že tým, že sa to aktualizovalo, nastala nejaká chyba. Vymazala som teda celú stránku cez FTB a nanovo som prekopírovala Joomla 3.6.5, potom som išla na www aby som si nastavila administráciu, ale ukazuje mi prázdnu stránku. Už som to znova aj vymazala a znova nahodila a nič, prázdna stránka. Je chyba v tej verzii, alebo v čom je problém? Ďakujem.

23. led 2017 11:09 #129998
Odpověď od Bong
Moderátor
Trochu se ve vašem popisu neorientuji, jakým způsobem aktualizaci provádíte?
Co myslíte pod pojmem "nanovo som prekopírovala Joomla 3.6.5"? Přehrála jste stávající Joomlu novou verzí? Nebo se snažíte spustit čistou instalaci?

Po aktualizaci je třeba pročistit cache...
V případě, že provozujete starou Joomlu, může být hacknutá a po aktualizaci nemusí fungovat.
Aktualizace může skončit podobným neúspěchem i třeba pokud máte v nepořádku práva a vlastnictví složek a souborů.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum