Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace Joomly

18. led 2017 09:11 #129941
Instalace Joomly od sarka94
Začátečník
Dobrý den,¨
Mám nainstalovanou Joomlu, vše mi už běží na localhostu, teď jsem ale narazila na problém s českým jazykem, najdu seznam, vyberu jazyk který chci a když poté dám "instalovat", tak mi to hodí tohle "Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\xampp\htdocs\kadernictvi\libraries\joomla\http\transport\curl.php on line 200"

Snažila jsem se všude možně najít řešení na internetu ale jsem bezradná :(

18. led 2017 09:54 #129943
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
V php.ini nastavte parametr "max_execution_time = 90"

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: sarka94

19. led 2017 06:31 #129960
Odpověď od sarka94
Začátečník
Děkuji za odpověď, snad nebude vadit, když se ještě zeptám :)

Řeším momentálně rozlišení mého webu.¨
Používám šablonu helix, rozlišení jsem před vytvořením neřešila, teď jsem se v diskuzích dozvěděla, že můžu narazit :/
Zkoušela jsem na svém notebooku kouknout, jak to vpadá v jiném rozlišení a pravdu do dělá neplechu :/...

Nějak si teď nevím rady :(

19. led 2017 10:28 #129961
Odpověď od Bong
Moderátor
Helix je Framework, šablona se bude jmenovat trochu jinak. Musíte být konkrétnější a pokud máte problém se vzhledem, pak je nutné dát odkaz na stránku s chybou, nebo alespoň chybu popsat (dát náhled) atd...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. led 2017 10:52 #129962
Odpověď od sarka94
Začátečník
Pardon, používám Helix ii.

Nevím, jak jinak to popsat. Mám vytvořenou stránku, teď když koukám a zvětšuji si okno prohlížeče, tak se stránka různě mění, všechno je přeházené. Jde mi o to, jestli existuje něco, co to za mě vyřeší a stránka se bude vždy přizpůsobovat rozlišení daného počítače, notebooku... Omlouvám se, že to popisuji jako tatar, mluvit o tom moc neumím a ještě jsem úplný začátečník :(

19. led 2017 10:57 #129963
Odpověď od sarka94
Začátečník
Četla jsem něco o responsivní šabloně, to ten framework není?

Powered by Fórum