Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Sofistikovaný formulář pro RS Joomla 3.6.5

08. led 2017 16:28 #129805
Sofistikovaný formulář pro RS Joomla 3.6.5 od Jan Weisgerber
Začátečník
Dobrý den, zdravím všechny zde na fóru!
Rád bych se zeptal, zda mi někdo z Vás může poradit nějaký opravdu dobrý propracovaný formulář s co nejvíce možnostmi nastaveními a funkcemi.

Potřeboval bych, aby měl formulář možnost rozdělit jednotlivý libovolný počet povinných polí do několika stránek. Aby měl formulář prostě možnost stránkování.

Uvedu příklad, na 1. straně formuláře by uživatel vyplnil kontaktní údaje, na 2. stránce by vyplnil předmět, na 3. stránce by si uživatel vybral z několika voleb nabídky a na 4. stránce by vyplnil nějakou poznámku.

Po vyplnění těchto stránek formuláře a odsouhlasení by se uživateli ukázalo shrnutí toho, co ve formuláři vyplnil, a po odsouhlasení toho shrnutí by se uživateli ukázala možnost nákupu jako v eshopu.

S pozdravem, Jan Weisgerber

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

08. led 2017 16:45 #129807
Odpověď od Cony
Moderátor
Něco podobného jsem kdysi dokázal pomocí BreezingForms. Rozhodně to ale nebyl triviální úkol (měl jsem tam ještě různé závislosti polí mezi sebou a načítání obsahu polí z databáze pomocí AJAX). Ke konci jsem si trochu nadával, že jsem radši rovnou nepsal komponentu na míru...

Powered by Fórum