Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Modul - Genius virtuemart ajax search

04. led 2017 22:07 #129753
Modul - Genius virtuemart ajax search od Anna
Začátečník
Dobrý den, máte někdo zkušenost s Genius virtuemart ajax search?

Zakoupili jsme si tento modul pro náš e-shop, ale bohužel se nám stále nepodařilo modul nastavit tak, aby zobrazoval při vyhledávání produktu minuaturu.

Bohužel tvůrce modulu nereaguje a neporadí....tak třeba zde nám někdo pomůže.

Děkujeme.
Přílohy:

05. led 2017 00:09 #129756
Odpověď od Bong
Moderátor
A miniaturu obrázku u produktu máte? Nejlépe když dáte odkaz na stránku s chybou...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. led 2017 07:56 #129760
Odpověď od Anna
Začátečník
Dobrý den, to by ale nemělo mít vliv? Vyzkouším a ozveme se...případně pošleme link

05. led 2017 09:03 #129761
Odpověď od Bong
Moderátor
Zběžně jsem kouknul na demo. Pokud není u produktu obrázek k zobrazení, pak se zobrazí zástupný obrázek tak, jak máte na screenu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

05. led 2017 11:36 #129762
Odpověď od Anna
Začátečník
Omlouvám se za možná blbý dotaz.... ta miniatura se někam musí nahrát a nebo stačí ve Virtuemart nastavit nějaký odkaz na obrázky a nastavit pak nějaké parametry?

05. led 2017 12:40 #129763
Odpověď od Bong
Moderátor
To já netuším. Virtuemart není moje parketa a váš vyhledávací modul neznám...

Ale vím jistě, že žádný vyhledávací modul na světe vám nezobrazí informace, které neexistují = v shopu musíte mít vyhledávaný produkt kompletně navedený včetně fotografií (vygenerovaných náhledů - dělá VM), popisu, klíčových slov, SKU, atd... aby bylo možné podle toho vyhledávat a také aby bylo co zobrazit. Vyhledávání totiž neprobíhá jen v názvech produktů...

V případě, že je nutné zadávat kvůli vyhledávacímu modulu další zbytečné informace (další odkaz na speciální obrázek, speciálně nastavovat parametry,...), pak není nejmenší důvod podobné rozšíření používat... naopak je třeba se mu obloukem vyhnout.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum