Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Problém s rozbalovacím MENU

30. pro 2016 11:11 #129696
Problém s rozbalovacím MENU od Ondřej Pytlík
Uživatel
Dobrý den,
tvořím webovky fotbalového týmu: new.fkstarabela.cz/ a narazil jsem na podstatný problém s rozbalovacím MENU. Na Windows ani na iOS problém není, ale jen na mobilních zařízeních s Androidem. Na těchto zařízeních totiž nefunguje rozbalení podmenu tak, aby si navštěvník mohl příslušné podmenu vybrat. Vždy po dotyku dané položky Menu se nabídka s podmenu rozbalí, ale zároveň se začne načítat odkaz na který je položka menu nastavena (mám tam typ položky nabídky "Externí URL"). Šablona bohužel není respozivní, to jsem při výběru a koupi šablony přehlédl, chyba, vím, ale nedá se to nějak obejít? Budu vděčný za každý tip. Děkuji
O. Pytlík

30. pro 2016 12:25 #129697
Odpověď od Bong
Moderátor
Existují i jiné typy nabídky:

Oddělovač - Textový oddělovač položek nabídky.
Záhlaví nabídky - Záhlaví pro použití uvnitř nabídky, užitečné při oddělování nabídek oddělovačem.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. pro 2016 19:37 #129701
Odpověď od Ondřej Pytlík
Uživatel
Děkuji za radu, použil jsem typ nabídky oddělovač. S klasickým modulem Nabídka to nebylo ono, ale s modulem RokNavMenu to přesně řeší můj problém. Ještě jednou děkuji a přeji všechno nejlepší do nového roku.
O. Pytlík

Powered by Fórum