Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Joomla 3.6 admin nereaguje

19. pro 2016 16:07 #129627
Joomla 3.6 admin nereaguje od Petr
Uživatel
Po aktualizaci Joomla na 3.6.5 web sice jede, ale po přihlášení do admina se zobrazí úvodní stránka administrator/index.php a pokud chci pracovat dále, pak se nenačtou další podstránky
například administrator/index.php?option=com_menus&view=menus ( stránka zůstává prázdná)
ztratí se i favicon joomla .Zkoušel jsem zkopírovat celou novou složku administrator, ale nepomohlo
Část příspěvku je pro nepřihlášené uživatele skrytá. Pro zobrazení celého příspěvku se prosím přihlašte nebo registrujte.

Prosím o radu, kde může být chyba nebo jak něco zachránit.
Děkuji

19. pro 2016 18:33 #129628
Odpověď od Bong
Moderátor
Z jaké verze jste aktualizoval?
Použil jste automatické aktualizace z administrace Joomly?
Po aktualizaci cache vyčistěné? Odhlášení - přihlášení proběhlo?
Používáte Akeeba Backup, nebo alespoň zálohujete jiným způsobem?

To kopírování složky administrator, to bylo přes FTP? Víte, že váš hosting má s podobnými operacemi problém? "Kouzelné tlačítko" na opravu oprávnění v administraci hostingu používáte?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

20. pro 2016 09:42 #129631
Odpověď od Petr
Uživatel
Dobrý den,
děkuji za reakci - jsem asi ale pro Vás greenhorn a beznadějný případ - ale přesto děkuji za Vaši ochotu
aktualizace byla minulý týden automatická z J 3-6-4 spuštěná přes administraci, pak jsem ještě dělal úpravy článků, vše bylo jako vždy.
Promazání bylo uděláno (při pokusu nyní se už objeví jen bílá obrazovka), zálohu nemám.
Ano, kopíroval jsem složku admina přes ftp FileZilla, zkoušel jsem verzi ze stažené instalace J 3-6-5, zkoušel jsem nahrát i verzi z J 3-6-4 z jiného mého webu, kde admin funguje.
Kouzelné tlačítko bohužel neznám
Děkuji

20. pro 2016 10:00 #129632
Odpověď od Petr
Uživatel
Ještě doplňuji
Porovnával jsem adminy nově
přenesené s funkčním na jiném webu pomocí TotalCommanderu, našel jsme podezřelý adresář a soubor v rootu admina - viz příloha. Nejdříve jsem je zkusil vyřadit přidáním x do názvu adresáře a názvu souboru -nic, pak jsem je smazal - opět nic nepomohlo.
Tato příloha není pro hosty přístupná.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

Tento příspěvek obsahuje soubor příloh.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

20. pro 2016 12:12 #129633
Odpověď od Cony
Moderátor
Stránky máte napadené. Máte zálohu?

20. pro 2016 12:49 #129634
Odpověď od Petr
Uživatel
Jak jsem psal, zálohu nemám. Já vím, klasika začátečníků uživatelů, podcenil jsem nebezpečí.
Principiálně web není až tak velký, ale každopádně nejdříve bych se chtěl pokusit o záchranu.
Je na webu i galerie Coppermine - ta bude také napadená ?
Děkuji za odpověď

Powered by Fórum