Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace Joomly na Synology DS216j

13. pro 2018 00:49 #138410
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Ahoj, beru tohle debatu jako akademickou, takže Nginx je rozhodně výkonný webserver, ale člověk s ním musí umět. A třeba právě htaccess má specifický. Pro laiky moc nedoporučuji.

Ale když řešíš, zda to dokážeš rozběhat - proč musí být ty stránky na Synology - to má být intranet? Jinak moc nechápu, proč to nedáš na hosting.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

13. pro 2018 19:00 #138415
Odpověď od Bloom
Uživatel
Mají to být veřejně dostupné webové stránky nebo spíš malinkatá prezentace a proč to řeším takto?
No jsem naštvanej kolik si řekli za (mizerný) webhosting u banánu a NAS mi doma jede nonstop, z určitého důvodu mám veřejnou IP adresu a na moje zvyklosti rychlou optiku. Navíc je to pro mě výzva, v počítačích se docela vyznám, ale v sítích vůbec a chci se něco přiučit... blbej důvod, co? :-D

Jinak zprovozněno jsem měl, což je pro mne obrovskej úspěch...

06. pro 2020 19:09 #143354
Odpověď od David
Uživatel
Ahoj, už jsi vyřešil problém se starým PHP a nastavením novějšího v Joomle na Synology disku? Řeším stejný problém, akorát zastaralý PHP 7.2 na novější. Děkuji za info.

16. pro 2020 20:24 #143376
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Testují novou betu DSM7 a tak v nastavení Web Station je možnost vybrat verzi PHP i pro nainstalovane balíčky.




Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Poděkovali: Cony

Powered by Fórum