JSON error

Cufe
14. pro 2016 15:47 #129589
Ahojte, máte někdo zkušenosti z chybou Error decoding JSON data?
Konkrétní výpis:
exception 'RuntimeException' with message 'Error decoding JSON data: Syntax error' in /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/vendor/joomla/registry/src/Format/Json.php:72 Stack trace:
#0 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/vendor/joomla/registry/src/Registry.php(366): Joomla\Registry\Format\Json->stringToObject('{"robots":"","a...', Array)
#1 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/components/com_content/models/article.php(180): Joomla\Registry\Registry->loadString('{"robots":"","a...')
#2 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/plugins/system/plazart/includes/joomla30/viewlegacy.php(394): ContentModelArticle->getItem()
#3 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/components/com_content/views/article/view.html.php(42): JViewLegacy->get('Item')
#4 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/legacy/controller/legacy.php(664): ContentViewArticle->display()
#5 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/components/com_content/controller.php(113): JControllerLegacy->display(true, Array)
#6 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/legacy/controller/legacy.php(702): ContentController->display()
#7 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/components/com_content/content.php(38): JControllerLegacy->execute(NULL)
#8 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/cms/component/helper.php(405): require_once('/pub/bralegwa/b...')
#9 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/cms/component/helper.php(380): JComponentHelper::executeComponent('/pub/bralegwa/b...')
#10 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/cms/application/site.php(191): JComponentHelper::renderComponent('com_content')
#11 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/cms/application/site.php(230): JApplicationSite->dispatch()
#12 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/libraries/cms/application/cms.php(261): JApplicationSite->doExecute()
#13 /pub/bralegwa/brachlegal.cz/web/www/new/index.php(49): JApplicationCms->execute()
#14 {main}
Jedná se o web zmigrovaný z Joomla 2.5 na J3.x (postupně aktualizovaný z 3.4.3 na 3.5 atd až na 3.6.4), když jsem pak jednou rozklikl/otevřel článek v blogu, hodilo to danou hlášku. Díval jsem se i na netu, ale z obdobných problémů s JSON jsem jen vyčetl něco o rozdílnosti verze PHP, zkoušel jsem na té 3.6.4 verzi Joomly nasadit php5.6 i php7.0, nic ale nepomohlo.
Setkal jste se s tím někdo? :unsure:

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
14. pro 2016 21:58 #129598
Vypadá ta, jako by ty parametry byly nabořené v databázi. Když se podíváte přes PHP MyAdmin tak ve sloupečku params jsou parametry kompletní? Musí začínat i končit složenou závorkou. Popř. zkuste hodnotu zkopírovat a např. sem , jestli se json zvaliduje.

Mělo by asi pomoct článek přeuložit, jestli se teda podaří uložit, ale ztratí se parametry.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cufe
15. pro 2016 10:14 #129606
Díky Cony za odpověď, usoudil jsem nakonec, že bude pro mě rychlejší předělat web ručně. Má sice 3 jazykové mutace, ale celkem jen cca 21 kategorií a 80 článků. Než nad tím teď trávit čas a hledat problém v migraci, přeházel jsem to opmocí CTRL+C > CTRL+V. Určitě se k tomu ale ve volné chvíli vrátím, protože si myslím, že by migrace Joomly takové problémy dělat neměla, aspoň mně tolik nikdy nedělala, když si člověk ohlídal duplicitní aliasy. Jak bych to otestoval, dopsal bych závěr.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Ernst
15. pro 2016 19:46 #129609
A není lepší postavit web znovu a nějakým migratorem (redmigrator, vmmigrator atd.) do něj přetáhnout veškerý obsah?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.