JCE - vychytávky

marvays
05. pro 2016 12:07 #129468
Ahoj.
Chtěl bych vytvořit v JCE editoru tlačítko, pomocí kterého bych vložil do html kodu nadefinovaný kousek html kodu. Nenarazili jste někdo na nějaký postup?

Dost často potřebuju připravit zákazníkovi kus stránky, která je například vyjmuta z divu a umístěna na relativní pozici s nějakýma vlastnostma. Třeba rožek s nějakým infem někde na pravé straně. Doposud to řeším tak, že mu připravím kus kodu a složitě to musí vkládat na konec popisu, nejlíp přes zdrojové zobrazení kodu. U některých to je ale nad jejich síly. tak mě napadlo, jestli neexistuje nějaké inteligentní řešeni. Například že by se v ovládací liště zobrazilo tlačítko, ve kterém bych měl nadefinován ten kod přímo. pak by stačilo jen kliknout a uložit.

doposud sem ale nic podobného ještě neviděl.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cufe
05. pro 2016 12:48 #129469
A přes ikonu vložení předdefinovaného kodu článku (Template manager) Uděláš si kód a uložíš jako soubor, uživatel pak jen vybere požadovanou (předdefinovanou) šablonu článku a pak může do ní psát/editovat co chce.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
05. pro 2016 13:19 #129470

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.