Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomgallery

24. lis 2016 17:37 - 24. lis 2016 17:38 #129328
Joomgallery od Libor007
Uživatel
Chápu, že se tady věnujete důležitějším věcem, avšak topící se stébla chytá. Už jsem lustroval všude možně, ale odpověď neznám. Mam Joomgallery a funguje. Jediná věc, která mně trápí je nahrávání z frontendu. Registrovaný uživatel vytvoří novou kategorii, ta ale vyžaduje schválení admina. Ve správci kongigurace, katra Uživatelská práva, podkartě Uživatelské nahrání man v poli Vyzadovat schválením Adminem NE.
Už to nastavení beru kartu po kartě a řádek po řádku, nic jsem nezjistli. Práva pro registrované jsou udělena.
Nejsem žádný odborník, ale možná by to šlo změnit v nějakém conf souboru Joomgallery.
Děkuji za Vaši pomoc :blink:
Přílohy:

24. lis 2016 19:11 - 24. lis 2016 19:19 #129329
Odpověď od Bong
Moderátor
A zkusil jste nastavit schvalování adminem na ANO?

Funguje? Pak může být chyba v komponentě, nebo třeba v překladu.

Nefunguje? Nemáte zřejmě zapisovatelný sobor konfigurace administrator/components/com_joomgallery/joomgallery.config.php - to je nejčastěji spojeno se špatně nainstalovanou Joomlou i rozšíření díky hostingu, kde jsou problémy s VLASTNICTVÍM složek a souborů.

Odesláno z mého Tab2A7-20F pomocí Tapatalk

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Libor007

Powered by Fórum