Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava zobrazení výsledků vyhledávání

24. lis 2016 14:10 #129317
Dobrý den, potřeboval bych poradit s problémem, se kterým si už nevím rady. Když si na stránkách Copytechnik.cz použiji box hledání a zadám např. slovo canon, potřeboval bych u vyhledaných článků odstranit položku (Jednoduchý článek - novinka) což je vlastně zobrazení názvu kategorie, kde je článek umístěn. A za druhé, pokud je to možné, rád bych omezil zobrazení vyhledaných článků na max. 10 odkazů na stránku. Je tam takové rozbalovací menu, které umožňuje zobrazení 5 - 100 vyhledávaných článků na stránků a já bych potřeboval, aby v té nabídce bylo jen 5 a 10 článků. Předem děkuji za vaše nakopnutí.

24. lis 2016 15:10 #129318
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Toho docílíte přepisem Komponenty/modulu , který si pak upravíte dle své potřeby.
Více o tom najdete v dokumentaci Joomly třeba ZDE .

24. lis 2016 15:15 #129319
Odpověď od Radek Malík
Nováček
O to jsem se právě snažil, ale nedokážu to nikde ani v modulu ani v pluginech ani v php to nedokážu najít. Přitom myslím, že by to nemělo být nijak složité. Jedná se o search modul vestavěný přímo v joomle 3.6.4

24. lis 2016 15:22 #129320
Odpověď od Bong
Moderátor
V Joomle máte Hledání a Chytré hledání (hledejte typ Search nebo Finder).

Zobrazení výsledků hledání můžete ovlivnit pro každý způsob hledání v modulech, pluginech a položkách menu hledání. V pluginech dokonce pro každý typ hledaného obsahu zvlášť...
Co nejde v zobrazení nastavit, to musíte upravit v šabloně.

Pozn.: název kategorie by měl dávat vždy smysl a měl by být použitelný. Prostě nevhodný "Jednoduchý článek - novinka" přejmenujte na "Novinky".

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. lis 2016 15:42 #129321
Odpověď od Radek Malík
Nováček
No u toho jednoduchého článku novinek je mi to celkem jedno, jak se to jmenuje. Pro mne je hlavní jakým způsobem to skrýt, protože ve vyhledávání nechci mít kategorii ať se jmenuje jakkoliv.

24. lis 2016 16:20 - 24. lis 2016 16:21 #129325
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Neznám Vaši šablonu, ale podívejte se jestli náhodou neobsahuje složku html a v ní složku mod_search a com_search , což je přepis modulu pro vyhledávání a přepis výstupu vyhledávání (pokud používáte standartní vyhledávací modul).

Powered by Fórum