Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Akeeba a Gigaserver

10. lis 2016 19:08 #129155
Akeeba a Gigaserver od vrtaak
Začátečník
Ahoj vespolek,
máte někdo hosting na Gigaserveru a používáte nástroje od Akeeby, Admin Tools a Backup? Nevím přesně jestli to nastalo po aktualizaci Joomly nebo těchto rozšíření, ale na webech, které mám na Gigaserveru v podstatě tyto komponenty nemůžu používat. Když chci do nich vstoupit, stránka zůstane bílá a musím se vrátit, nebo se dostanu do správy komponenty a nedostanu se dál, když se mi podaří na poněkolikáté dostat tam kam chci, tak mi to při backupování zamrzá a hlásí "The backup operation has been halted because an error was detected." Weby mám u různých poskytovatelů, všechny jsou postavené skoro stejně, ale tohle se mi děje jenom u Gigaserveru...

11. lis 2016 14:19 #129166
Odpověď od Cony
Moderátor
Bílá stránka znamená chybu serveru, zkuste zapnout hlášení chyb na max.

Popř. bych ještě zkusil v Akeeba Backup znovu spustit průvodce nastavením, nadetekuje si ideální hodnoty.

11. lis 2016 18:30 #129170
Odpověď od vrtaak
Začátečník
Zajímavý je, že se to v každém prohlížeči chová jinak. V Chrome mám při vstupu do Akeeba backup bílou stránku jenom s horní lištou Joomly, když si kliknu pravým na Prozkoumat /Console, hlásí to: Failed to load resource: net::ERR_INCOMPLETE_CHUNKED_ENCODING
Ve Firefoxu a IE se do správy Akeeba Backup dostanu, dokonce proběhne i Configuration wizard, ale během backupu to potom padá, s hláškou Backup Halted and Will Resume Automatically a s odpočítáváním do dalšího pokusu, někdy backup dojede do konce, jindy ne a hlásí že Backup Failed, error detected.
Během toho jsem ale zkusmo obnovil jeden web ze starší zálohy s J3.4., kde jsem ještě neměl Admin Tools, aktualizoval na J3.6.4 a backupování s Akeebou jelo hladce. Pak jsem nainstaloval i Admin Tools a pořád všechno v pořádku, nic se neseká...
Druhej web se najednou začal taky chovat líp, backup mi před tím nejel vůbec a teď jo... jdu pokračovat v pátrání...

Powered by Fórum