Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

odstranění

03. lis 2016 09:32 #129044
odstranění od Kateřina
Uživatel
Dobrý den,
doufám, že již v této diskuzi tento problém není, ale potřebovala bych polopaticky poradit.
Přidávám fotky na web, vytvořila jsem kategorii. Na webu se zobrazila složka v níž byly fotky, vše ok. Chyba je v tom, že jsem tyto fotky resp. tuto složku měla umístit do jiné složky.
Jak mám tu složku odstranit nebo zneviditelnit?
Moc děkuji za rady!!!!!

03. lis 2016 11:04 #129049
Odpověď od Kateřina
Uživatel
Vyřešeno :whistle:

03. lis 2016 11:06 #129050
Odpověď od Bong
Moderátor
Nepíšete jakou galerii používáte, jestli se jedná napřiklad o Phoca Gallery, tak přesně toto se zde před chvílí řešilo: www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...-prejmenovani-slozek

Postup je ale u všech galerií stejný:
- špatně zařazené kategorie a obrázky můžete přenastavit, přejmenovat či zařadit jinam
- špatně vytvořené složky, pokud nejdou smazat přímo v galerii, je nutné odstranit přes FTP nebo použít některý z Joomlovských managerů souborů. V praxi to bude Phoca Commnader

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. lis 2016 13:28 #129053
Odpověď od Kateřina
Uživatel
Děkuji za radu, šla jsem na to přes Phoca Galery -> kategorie -> našla jsem si požadovanou složku a u té jsem dala, aby nebyla veřejná. Toto řešení mi stačí. Jsem začátečník, takže jsem hledala nejsnadnější řešení :blush:

Powered by Fórum