Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.6.4 "zmiznuté" moduly

27. říj 2016 14:09 #128968
Joomla 3.6.4 "zmiznuté" moduly od vrtulka20
Uživatel
Dobrý deň všetkým, včera som aktualizovala Joomlu na 3.6.4 a na titulnej stránke mi zmizli všetky moduly, ktoré boli pod článkom, ostalo len hlavné menu a článok. Používam template Purity III verzia 1.1.7, na titulke štýl Corporate. Moduly v administrácii sú publikované. Nemám tušenie, čo kde ešte skontrolovať. Budem vďačná za akýkoľvek tip. www.montemama.eu V prílohe prikladám printscreen z google history, ako to približne vyzeralo pred upgrade.
Přílohy:

27. říj 2016 14:56 #128969
Odpověď od Bong
Moderátor
Z jaké verze Joomly jste aktualizovala?
Moduly vám chodí, jen ty z Hikashop ne. To jste také aktualizovala?
Framework k šabloně a vůbec všechna rozšíření máte aktuální?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. říj 2016 15:16 #128970
Odpověď od vrtulka20
Uživatel
Aktualizovala som z 3.6.2.
Všetky rozšírenia, aj šablónu aj framework mám aktuálne.
Nie je to probém Hikashopu, skôr si myslím, že to asi nejako bude súvisieť so šablónou, len som neprišla na to ako, je to len môj dohad.
Nejdú rôzne moduly - napr. jDownloads Latest, Adsmanager - Inzeráty, Latest News Enhanced, JEvents Latest Events, HikaShop Content Module, Freestyle Testimonials: Testimonials, ale aj vlastný kód.
Máte tušenie, čím by to mohlo byť?

27. říj 2016 16:26 #128971
Odpověď od vrtulka20
Uživatel
Zistila som, že moduly sa nezobrazujú v štýle Purity III Corporate na pozíciách position-9, position-10, position-11, position-12 a position-14. Ak ten istý modul priradím na inú pozíciu, tak sa zobrazí. Keď kliknem na zobrazenie pozícií v administrácii v správe šablón, tak sa mi pekne zobrazia všetky - viď printscreen. Tak už teda ozaj neviem, kde je zakopaný pes, keď v administrácii to je a vo frontende nie.
Přílohy:

27. říj 2016 17:34 #128972
Odpověď od vrtulka20
Uživatel
Vyriešené, hotovo. Problém bol v prečíslovaných pozíciách šablóny.

Powered by Fórum