Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

BT Content Slider - prosím o radu

25. říj 2016 13:35 - 25. říj 2016 13:37 #128921
Zdravim lidicky,

Potreboval bych radu nebo nasmerovani kde hledat pricinu nasledujiciho problemu.

Do Joomly jsem si nainstaloval doplnek BT Content Slider - slouzi ke zobrazovani nahledu clanku v boxu.

Vse funguje bez problemu dokud ze na strankach neprokliknu na clanek. Potom je box BT Content Slider ROZHOZENY.

Abych rekl pravdu netusim CO a KDE hledat, nevim zda mam hledat v kodu modulu, v sablone, v CSS stylech, nebo nekde uplne jinde.

Dokazete nekdo poradit prosim?

nize prikladam odkaz, jedna se o box NOVINKY

zde OK:
slanytv.husnik-video.cz/subdom/slanytv/index.php/player/12/428

zde rozhozeny: (na strance jakehokoliv clanku)
slanytv.husnik-video.cz/subdom/slanytv/index.php/kontakt

predem moc dekuji

jeste technicke info:

Joomla 3.6.2
Komponenta videa - Contus HD video share
Sablona - Videoplus (soucast Contus HD video share)

25. říj 2016 14:57 #128926
Odpověď od Cony
Moderátor
M8te tam konflikt v Javascriptu. Komponenta Contus HD video share nahrává svou vlastní verzi jQuery, která se hádá se vším ostatním. Na některých stránkách (těch funkčních) jí nahraje jako první, na jiných až jak druhá.
Projděte si nastavení to komponenty, mělo by se dát nahrávání jQuery vypnout.

25. říj 2016 14:57 #128927
Odpověď od Martens
Návštěvník
Ahoj,
jak mám chápat význam "rozhozeny"? Na stránce s kontaktem vidím box Novinky a je tam několik novinek pod sebou na rozdíl od homepage, kde je vidět vždy jen jedna a jede tam carousel.

Pokud je to ono a máš pro jinou instanci modulu BT ContentSlider pro homepage a jinou pro jakýkoliv článek, tak se podívej na ten, který se zobrazuje u jednotlivých článků - pravděpodobně tam máš nastavený větší počet řádků - v modulu nastavuješ jak počet řádků, tak počet sloupců - a na home page máš zřejmě správně hodnoty Number of rows a Number of Cols nastaveny na 1.

25. říj 2016 16:41 #128934
Odpověď od Martin
Uživatel
Modul by se prave mel vsude zobrazovat tak jako na homepage kde jede ten carousel. Nejak jsem nepochopil tu instanci, mam modul BT ContentSlider, ktery jsem zverejnil, nastavil, a dal zobrazit na vsech strankach. Tim padem netusim kde bych mohl upravovat nastaveni jine pro kazdou stranku. díky

25. říj 2016 16:43 #128935
Odpověď od Martin
Uživatel
Zkusim kouknout na to jQuery.

diky za tip

25. říj 2016 18:47 #128937
Odpověď od Martin
Uživatel
Tak bohuzel jsem nikde moznost v komponente o vypnuti jQuery nenasel.

Powered by Fórum