Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

zobrazení ikon v seznamu článků

02. říj 2016 09:33 #128572
zobrazení ikon v seznamu článků od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den,
chtěl bych poprosit o pomoc při řešení následujícího problému.
Ke každému článku jsem vložil obrázek úvodníku a chtěl bych tyto obrázky zobrazit vlevo v seznamu článků kategorie, vedle odkazu k článku. Jde to nějak zařídit?
Zároveň bych se chtěl zeptat, zda jde např. vedle data nebo počtu zobrazení vložit ikonu pdf souboru s odkazem na příslušný PDF soubor. Vyřeší tento problém rozšíření o ATTACHMENTS

Můžete mi prosím poradit?

Děkuji všem, Milan

02. říj 2016 21:31 #128574
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Jen ještě pro upřesnění, použil jsem šablonu beez3 a "typ položky nabídky" je nastaven na "seznam kategorie"

Ještě jednou děkuji, Milan

03. říj 2016 20:13 #128580
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Opravdu nikdo nevíte jak do výpisu článků dostat náhledový obrázek (zobrazit úvodník) ? Prosím alespoň o upřesnění, zda toto jde uskutečnit v základní šabloně BEEZ3.

Moc děkuji, Milan

03. říj 2016 20:16 #128581
Odpověď od Bong
Moderátor
Když je něco SEZNAM, tak je to SEZNAM. Použijte BLOG, tam si zobrazíte obrázek, titulek i kus textu dle potřeby.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. říj 2016 22:15 - 03. říj 2016 22:15 #128589
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
A odkaz s ikonou na stažení pdf můžete dát do textu článku nebo si to představujete jinak? Jaké pdf se má stahovat? u každého článku jiné nebo stejné nebo se má stáhnout článek v PDF?

03. říj 2016 22:42 #128590
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý večer,
děkuji za odpověď, myslel jsem si že by v seznamu mohl být náhledový obrázek produktu, název produktu a pdf soubor ke stažení daného produktu.

Pokud to půjde nastavit přes BLOG tak by mi to úplně stačilo.
Mám asi patnáct produktů , ne e-shop. Nechce se mi na to instalovat Wirtuemart.

Ještě jednou děkuji, Milan

Powered by Fórum