nastavení Phoca Facebook comment jen pod články

Tomas S.
20. zář 2016 20:11 #128447
Jsem tu opět. Tentokrát řeším jak nastavit Phoca komentáře jen pod články, aby se mi nezobrazovali pro kategorie, ale jen pro články. Děkuju za radu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
20. zář 2016 20:57 - 20. zář 2016 21:03 #128449
Je to modul, můžete jej tedy přiřadit (nebo nepřiřadit) položkám menu (třeba i skrytým). Jak si to nastavíte, tak vám to bude fungovat.
Nikdo vám pod ruce nevidí.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Tomas S.
20. zář 2016 21:14 #128450
To je mi jasné. tomu rozumím. Ale já potřebuji vědět - JAK a KDE ho zneveřejním pro hlavní stránku.

Odpověď od Tomas S.
20. zář 2016 21:20 #128451
Totiž funguje mi to divně. Když to v nastavení modulu komentáře vypnu pro úvodní stránku, tak pak se mi na hlavní stránce nezobrazi a pokud kliknu s té uvodni stránky do článku, pak se tam zobrazí. Tak je to v pořádku.
Ale pokud v nastavení modulu komentáře zakážu další kategorii dejme tomu Aktuality, pak se taky v dané kategorii nezobrazí komentáře, ale po kliknutí na článek patřící pod kategorii aktuality se mi už komentáře nikde nezobrazí. .....

Odpověď od Bong
20. zář 2016 21:21 #128452
V nastavení položky menu nebo nstavení modulu. Pokud se jedná o moduly je princip stále stejný.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Tomas S.
20. zář 2016 21:32 #128453
rozumím, ale pořád mi to nejde.Byl bych vděčen kdyby se mi na to mohl někdo podívat

Odpověď od Ernst
20. zář 2016 21:44 #128455

Ale pokud v nastavení modulu komentáře zakážu další kategorii dejme tomu Aktuality, pak se taky v dané kategorii nezobrazí komentáře, ale po kliknutí na článek patřící pod kategorii aktuality se mi už komentáře nikde nezobrazí. .....

nezakazujete (nebo spíše povolujete) kategorii, ale položku menu.
Musíte si vždy být vědom, která položka menu je aktivní a dle toho se zobrazení mění.

Pokud dokonce na něco (třeba jeden článek) míří více položek menu, může v tom nastat zmatek.

pokud by jste si nevystačil se standardními prostředky joomly, můžete použít extensions.joomla.org/extensions/extensi...anced-module-manager