Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

aktualizace přepsaná kopírovaná šablona

01. zář 2016 11:18 #128181
aktualizace přepsaná kopírovaná šablona od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu nebo pomoc. Dnes jsem aktualizoval na joomla 3.6.2 Před spuštěním aktualizace jsem si v administraci zkopíroval upravenou šablonu a tu jsem přejmenoval, po té jsem provedl aktualizaci. Po aktualizaci se pravděpodobně přepsala má upravená šablona. Přepnul jsem výchozí na protostar a prohlížeč změnu vůbec nezaregistroval. Stále načítá Beez3 nebo co.

Nevíte prosím kde by mohl být zakopaný pes?

Moc děkuji, Milan

01. zář 2016 11:48 #128183
Odpověď od Cony
Moderátor
Zkopíroval jste si opravdu šablonu, nebo variantu šablony. Pokud jen variantu - vlastně jste nic nezkopíroval, jen nastavení.
Máte zálohu před aktualizací? Má jí hosting?

01. zář 2016 11:59 #128184
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď,

ano zkopíroval jsem upravenou celou šablonu. Přes FTP ji vidím v adresáři templates. Zálohu upravených částí mám, tu jsem nakopíroval do zkopírované šablony a ty se neprojevily. Co mě také zaráží tak je to že když nastavím v administraci výchozí protostar tak se také nic nestane.

Tak tedy nevím. Moc děkuji Milan

01. zář 2016 12:30 #128185
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den,

tak je vše je asi OK, Pravděpodobně byl problém v přepínání všech výběrů. Všude jsem zapnul výběr a vše se zobrazuje tak jak má.

Děkuji, vyřešeno Milan

Powered by Fórum