Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nefunkční JCE editor na Linuxu

01. zář 2016 08:32 #128178
Nefunkční JCE editor na Linuxu od Mirek
Začátečník
Dobrý den,

asi na všech svých webech používám jako editor JCE. Nikde s ním nemám žádný problém, mám jej vyzkoušený v různých operačních systémech, v různých internetových prohlížečích. Nyní jsem ale narazil na problém, že zákazníkovi JCE editor nefunguje na Linuxu Ubuntu. Při pokusu o vložení článku se načte prázdný rámeček pro vkládání textu bez tlačítek nahoře. Editor se zkrátka nenačte. Nesetkal už se s tím někdo z Vás nebo netušíte, prosím, čím by to mohlo být?

Děkuji!

01. zář 2016 09:25 #128179
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
možná by to chtělo doplnit co používá zákazník - prohlížeč, operační systém, co tam běží za verzi Joomly a JCE ?
řekl bych, že Ubuntu na to vliv nemá...

01. zář 2016 11:47 #128182
Odpověď od Cony
Moderátor
A na těch konkrétních stránkách jiný prohlížeč se stejným uživatelem - editor funguje?
Nemá jen uživatel editor vypnutý ve svém nastavení?

02. zář 2016 15:35 #128208
Odpověď od Mirek
Začátečník
Dobrý den,

operační systém je Ubuntu, přesnou verzi bohužel nevím. Prohlížeče jsme zkoušeli dva (FireFox a Chrome), nešlo to ani na jednom. Jiný editor pro stejného uživatele normálně funguje, pouze JCE ne. Joomla je tam 3.6.2 a JCE 2.5.25 - vše pravidelně aktualizuji.

02. zář 2016 16:02 #128210
Odpověď od Mirek
Začátečník
Tak už jsem problém vyřešil velice jednoduše - komponentu jsem odinstaloval, na FTP po ní ještě něco zůstalo, tak jsem vše odebral a nainstaloval znovu a funguje. Nevím, čím to bylo, ale hlavně že už je vše funkční.

Děkuji moc za ochotu pomoci :)

Powered by Fórum