Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sledování počtu stažení

20. srp 2016 09:56 #128072
Sledování počtu stažení od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ahoj,

na stránkách máme použitou šablonu Purity III. Z portfolia jsme si udělali archiv pro naše e-publikace. Bohužel ale nevím jak vymyslet sledování počtu stažení, resp kliknutí na tlačítko zobrazit, viz teramagazin.cz/index.php/archiv

Nějaký nápad?

20. srp 2016 12:17 - 20. srp 2016 12:19 #128074
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
musel by jste si tam doplnit nějaký PHP kód, který by počet zobrazení zapisoval do databáze.

Není jednodušší použít nějakou componentu pro stahování, která toto a mnohem více má v sobě zabudováno?
viz třeba:

extensions.joomla.org/extensions/extensi...loads/phoca-download
extensions.joomla.org/extensions/extensi...downloads/jdownloads

22. srp 2016 00:52 #128085
Odpověď od Cony
Moderátor
Nebo implementovat jednoduchý javascript a využít Google Analytics "events".

03. zář 2016 17:13 #128220
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Pokud bych použil phocadownload, lze nějak zachovat teorii, že bych v phocadownload soubory "skladoval" a přes link z archívu na ně odkazoval? Dokáže phocadownload nějak sledovat počet stažení i takto?

Mě se totiž líbí to rozložení v současném archívu, nerad bych to měnil...Prostě tam mám tlačítko odkazující na stažení, tak jen že by pod ním byl nějaký link vygenerovaný z phocadownload a to se evidovalo. Představuji si to jak hurvínek válku?:)

03. zář 2016 17:25 #128221
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
Ha, to s tou phocou, download linkem a prolinkováním do archívu a sledováním statistic v phoca funguje!

Super, to jsem nečekal:)

Powered by Fórum