Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nefunkční šablona CCS - nezobrazují se obrázky

01. srp 2016 11:12 #127805
Dobrý den,

zpravuji stránky pro naši obec Maršov na adrese www.obecmarsov.cz . Při návštěvě main page je vše v pořádku, ale pokud kliknu na jakýkoliv odkaz, tak systém zapomene formátování a zobrazí to nějak chybně. Již jsem vyzkoušel hodně věcí, ale stále se mi to nedaří zafixovat. Je také nějak zvláštně dlouhá i URL s opakujícími se znaky:( www.obecmarsov.cz/index.php/index.php/in...dex.php/author-login )


Nevěděl by i někdo pomoci?

Děkuji!

01. srp 2016 12:01 #127806
Odpověď od Cony
Moderátor
Máte nějaký maglajs v nastavení SEF URL. odkazy jsou ve formátu index.php/hasici/index.php/index.php/7-aktualne,
správně by měly být jen hasici/7-aktualne.
Projděte si globální konfiguraci v nastavení SEF adres, a nastavení htaccess souboru. Hosting máte na Savaně, htaccess by měl být podporován, jen jej musíte aktivovat v nastavení hostingu, ve výchozím stavu je tuším zakázán. V globální konfiguraci Joomly si nastavte SEF URL na Ano, Přepis URL také na ano a přejmenujte na FTP soubor htaccess.txt na .htaccess (i s tou tečkou na začátku).

01. srp 2016 12:22 #127807
Odpověď od Jarda
Uživatel
Děkuji za info, vše jsem provedl. URL se zkrátila, ale zase se tam doplnilo něco jiného - vůbec netuším, kde se v té URL vzala ta 0703knihovna www.obecmarsov.cz/index.php/historie/gal...vna/index.php/hasici

URL by měla být přeci jen tato: www.obecmarsov.cz/index.php/historie

Pokud zadám tuto URL, tak se to začíná již zobrazovat i s obrázky, což před tím nebylo, šablona stále nefunkční...

Neměl byste ještě jeden trumf?

Díky!

01. srp 2016 22:22 #127816
Odpověď od Cony
Moderátor
Vše jste neprovedl, pokud ano, index.php by v URL vůbec nebylo.

Nezadával jste při instalaci URL stránek? Pokud ano, otevřete si přes FTP configuration.php. Najděte řádek s $live_site a změňte jej takto
Code:
public $live_site = '';

03. srp 2016 09:30 #127836
Odpověď od Jarda
Uživatel
Řádek teď zní takto:

$registry->set('public live_site = ');

Je to takto správně?

URL se zase trošku zkrátila, teď jen aby se tam nahodil ten styl aby to bylo hezky naformátované.

Začíná mě to trošku děsit, neboť PHP rozumím jako koza petrželi:)

03. srp 2016 15:12 #127838
Odpověď od Cony
Moderátor

Jering napsal: Řádek teď zní takto:

$registry->set('public live_site = ');

To koukáte někam jinam, tohle v souboru configuration.php není. Hledejte soubor configuration.php přímo v kořenové složce Joomly.

Powered by Fórum