Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

RSform Pro - jak zamezit opětovnému vyplnění

25. čvc 2016 18:32 - 30. dub 2020 03:36 #127727
RSform Pro - jak zamezit opětovnému vyplnění od tonboss
Pokročilý uživatel
Zdravím,

můžete mi prosím poradit, jak v RSform Pro docílit, aby mohl návštěvník (nepřihlášený). Vyplnit formulář pouze jednou?
V RSform jsem nic takového nenašel, takže nejspíše pomocí dopsání kódu. Nějaké pravidlo, které by se vázalo na IP adresu...
Zkuste prosím poradit.

Děkuji.

25. čvc 2016 21:38 #127728
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Tak ste asi špatne hľadaľ :-) www.rsjoomla.com/support/documentation/r...-per-ip-address.html a pokiaľ študujete dokumentáciu máte tam podrobný návod ako to aplikovať. Inak s tou IP adresou to asi nebude to pravé...

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje
Poděkovali: tonboss

26. čvc 2016 11:07 #127732
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Úžasný! Moc díky!!

02. srp 2016 11:43 #127821
Odpověď od tonboss
Pokročilý uživatel
Zdravím ještě jednou.
Tak na ip adresu je pravda, že to není úplně vhodné.
Nevíte, jak to nastavit tak, aby mohl jeden počítač/prohlížeč vyplnit formulář jen jednou? Nejspíše nějak zamezit opětovnému vyplnění pomocí cookies...? Určitě to nemůže být na registraci, jelikož se zde nikdo neregistruje.
Díky za každou radu.

29. dub 2020 22:03 #142249
Odpověď od Aqui
Začátečník
Zdarec borci,

je zde hodně opěvovaný RSform! Je k tomu nějaký důvod?
Hlodá ve mně myšlena, že jde o komponentu která je asi hodně user friendly, modulární ba dokonce tvůrci permanentně vyvýjena, vylepšována,...

Hledám nějaký dobrý "form maker", kde si můžete co chcete, kde nejen modelujete jak a kam umístit políčka, ale třeba ovlivnit i tlačítka, captchu integrovanou nebo zcela akceptující recaptchu z nastavení Joomla!, atd....zkouším free, než přejdu na PRO, u Visform, Free maker lite, JU Form (tam jsem kooupil licenci a dostal jen LITE verzi, tam už se vracet nebudu)...všechny freečka jsou limitovány max 7 poli, ale na zkoušku to stojí. Bohužel výsledky jsou takové z devadesátých let...nic moderního.

Kdo na čem frčíte? Opravdu tu všichni máte RSform? Proč?
Výhodu vidím, že jak je stále omýlené, má asi bohatou komunitu na řešení problémů, což se vždycky hodí. Jaké je doporučení?

Díky moc.

Zdarec :whistle: Aq.

30. dub 2020 00:24 #142250
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
tonboss:

nejsme programátor, ale logicky běžte do sekce php a vložte kód pro vložení info do cookies po odeslání a na začátek před renderováním kontrolu zda je cookies vyplněno.

Aqui:

Frčel jsem asi 3 roky na chronoforms, dokonce jsem si koupil knihu v angličtině, jak programovat za těžké dolary, hlavní programátor byl super a jeho podpora taky :)
Pak jsem přešel do easy a od té doby frčíme na multidomain RSForm PRO.

Důvody?
Prostě si tam naprogramuji co potřebuji, udržují kód aktuální, máme pro něj českou platební bránu - takže jsme schopni s ním udělat jednoduchý eshop, podpora a reakce jsou kvalitní, komunitu neřeším, ta občas vyplodí nesmysly.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum