Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

přepnutí mobilní verze na klasickou

18. čvc 2016 07:53 #127606
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o pomoc. Mam vytvořeny web a jeho responzivní verzi. Chtěl bych na té responziví verzi vytvořit tlačítko pro přechod na klasické zobrazení webu.
Vím, že se to dá provést pomoci subdomény ale když jsem ji vytvořil tlačítko, které odkazovalo na subdoménu tak se mi pořád zobrazoval responzivní vzhled.
Může mi někdo prosím poradit?
Děkuji za odpověď

18. čvc 2016 13:48 #127608
Odpověď od Cony
Moderátor
A máte responsivní šablonu a nebo máte 2 šablony, jednu pro počítače a druhou pro mobilní zařízení?

Pokud 2 šablony, pravděpodobně používáte nějaké rozšíření, které dokáže mezi nim přepínat na základě rozlišení klienta, pak prozkoumejte možnosti tohoto rozšíření.

Pokud ale máte opravdu responsivní šablonu pak ty to obvykle neumožňují, je to proti samé podstatě responsivního designu.
Bylo by možné toho docílit úpravou šablony a reagováním na nějaký parametr požadavku, nebo třeba subdoménu jak píšete.
Na základě tohoto příznaku pak v šabloně nenahrávat responsivní část Bootstrap a nastavit fixně META viewport.
Poděkovali: Petr

Powered by Fórum