Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vícejazyčný web

15. čvc 2016 18:33 #127576
vícejazyčný web od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych poprosit o pomoc. Podařilo se mi rozchodit více jazyků (EN, DE, RU) bohužel mi ale nefunguje CZ Můžete mi prosím poradit kde bych mohl hledat chybu?

Moc děkuji, Milan

15. čvc 2016 22:16 #127579
Odpověď od Cony
Moderátor
Kdekoliv. Bez toho aby jste popsal co jste udělal a nastavil těžko radit. Používáte v administraci modul "Stav jazyků" - v něm si zjistíte základní chyby.

16. čvc 2016 17:25 - 16. čvc 2016 17:26 #127585
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, moc děkuji za odpověď, prolezl jsem snad všechna nastavení a porovnával jsem navzájem cz s fungující En, De, a Ru verzí. Je tolik nastavení, že nevím čím bych měl začít a systematicky postupovat.

Zapnul jsem ladění chyb jazyka a tam mi to hlásí tuto chybu, viz screen. Tato chyba je ale u všech ostatních jazyků ale ty mi fungují. Nejde pouze CZ verze.
Přílohy:

17. čvc 2016 08:13 #127588
Odpověď od Bong
Moderátor
Ladění chyb jazyka se používá pro hledání chyb v překladech komponent a Joomly samotné. A tento překlad vám evidentně funguje. Použijte v administraci modul "Stav jazyků", jak vám radí Cony.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. čvc 2016 09:51 #127589
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ovládací panel - jazyky - jazyky obsahu. Zde musíte mít uvedeny všechny požadované jazyky

dále musíte mít pro tu češtinu hlavní menu (a k němu přiřazený modul) a k menu přiřazeny nějaké články nebo položky, kategorii, články atd

vše musí být pro jazyk čeština.

tady máte návod pro joomla 2.5, ale princip je stejný www.scribd.com/doc/82768844/Joomla-2-5-m...tensions-in-10-steps
Poděkovali: Milan

20. čvc 2016 10:42 #127628
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď,
jazyky obsahu mám nadefinované, menu pro jednotlivé jazyky mám také nadefinované a rovněž i kategorie a u článků přiřazené jazyky.
Vidím ale v obsahu jazyků, že ve sloupečku "uvod" mám u všech jazyků ano akorát u CZ je ne. Pravděpodobně není nastavená pro CZ úvodní stránka. Ta mi ale nastavit nejde, protože mi Joomla hlásí že alespoň jedna úvodní stránka musí mít nastaveny jazyky na všechny.

Můžete mi prosím poradit? Moc děkuji, Milan

Powered by Fórum