Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Sdílení na facebook sdílí nesprávné foto

16. čvn 2016 23:58 #127292
Trápím se s pluginy, které umožňují sdílet za pomoci klikacích tlačítek článek v Joomle na Facebook aspol. Pokud dám sdílet, načte se mi spolu s článkem fotka s levého či jiného modulu a ne fotka s článku. Zkoušel jsem už aspoň 3 různé pluginy a všechny to dělají stejně. Nevíte jak tuto nepříjemnost vyřešit? :(
Zkouším např. AddToAny Share Buttons a podobné.

17. čvn 2016 00:06 #127295
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Já používám placenou komponentu SocialBacklink , která mi okamžitě po zveřejnění nového článku z vybrané kategorie odešle na FB (twiter,......) úvodník článku včetně fota. Navíc podporuje dva účty FB. Za ty peníze dostanete fakt kvalitní komponentu.

17. čvn 2016 00:09 #127296
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

17. čvn 2016 00:15 #127298
Odpověď od Teofil
Návštěvník

Kopecek napsal: Já používám placenou komponentu SocialBacklink , která mi okamžitě po zveřejnění nového článku z vybrané kategorie odešle na FB (twiter,......) úvodník článku včetně fota. Navíc podporuje dva účty FB. Za ty peníze dostanete fakt kvalitní komponentu.


A prosím tě, jak to funguje? Musíš si pro tuto automatiku vytvořit Facebook aplikaci nebo se to prostě zveřejňuje např. za facebookovou stránku, kterou tam nastavíš?

17. čvn 2016 00:28 #127302
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
ano musí si na FB vytvořit app aby jsi získal ID a skrytý klíč což a pokud se jedná o tebou spravovanou stránku tak její ID, ale to lehce zjistíš v nastavení FB, vše je otázkou cca 5 min. :)

17. čvn 2016 00:41 #127304
Odpověď od Teofil
Návštěvník
No já už jsem taky testoval jeden free plugin, který to měl dělat automaticky, ale bohužel se nezadařilo. A hlavně mám obavy, že zaplatím placenej a bude to dělat to stejný (že to "natáhne" špatnou fotku). No počkám, jestli ještě třeba někdo něco nenapíše ohledně té fotky.
Já už jsem to používal i staré J25 a tam s tím byl stejný problém. A byl to plugin itprism.com/free-joomla-extensions/socia.../multi-share-buttons
Má to spoustu nastavení, ale jak jsem napsal, pokud máš na webu další fotky, tak to nasdílí ty, které v článku třeba nejsou.

Powered by Fórum