Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vícero věcí na webu

11. čvn 2016 22:33 #127238
Vícero věcí na webu od klucon
Pokročilý uživatel
Ahoj,

prosím komunitu o pomoc. Zakoupil jsem si šablonu, ale přehlédnul jsem, že není responzivní. Dlouho jsem dělal v inkognitu a tak jsem neměl možnost testování na ostrém provozu, ale jen sám sem měl přístup.

Potřeboval bych od Vás radu, jakou komponentu či plugin použít, aby se mi web zobrazil i pro mobil optimalizovaně. Jakou máte otestovanou a jaké jsou pro a proti si pak zjistím na základě doporučení od Vás.

Další otázka je na modul vyhledávání.. Nastavil jsem si na pozici modul pro vyhledávání, ale za políčkem se mi zobrazuje buď nula nebo písmeno óóó, jak se toho zbavit?

Další otázku mám pro Honze Pavelku, když se mi koukneš na stránky, stáhnul jsem si od tebe Phoca DownLoad ( fotbal.raksice.cz/klub/ke-stazeni ), tak mi to rozhodí menu a proto se tě chci zeptat, jestli je to chyba někde u mě, nebo někde u tebe.. Popř., jestli máš tušení, kde jí najít a nebo se v tom mám prohrabat úplně sám...

A konečně poslední otázka: jaký plugin či komponentu používáte pro mapu webu? sitemap?

Předem děkuji všem zúčastněným za odpovědi

Ondřej

12. čvn 2016 00:53 #127240
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

tak mi to rozhodí menu

Konflikt je v CSS bootstrapu, v parametrech komponenty vypni nahrávání bootstrap knihovny.

fotbal.raksice.cz/media/com_phocadownloa...in/bootstrap.min.css

Potřeboval bych od Vás radu, jakou komponentu či plugin použít, aby se mi web zobrazil i pro mobil optimalizovaně

Asi nejjednodušší je prostě použít responzivní šablonu.

Ta nula, to skoro vypadá, jako kdyby tam nějdo zapomněl nějakou hodnotu pro debug, tam asi nepomůže nic jinýho, než se podívat přímo do kódu modulu search. :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

13. čvn 2016 09:45 #127250
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
ad sitemap - osobně používám Xmap, ale prý už není v módě. Někde tady na fóru padla zmínka o www.alledia.com/extensions/osmap/ - budu teprve testovat.

MaK.

--- -- -

13. čvn 2016 12:38 #127252
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Alledia - zkousel jsem a smazal. Nepotrebuju doplnek, co si instaluje svuj dalsi framework. Za chvilku uz bych mel v Joomle milion frameworku. Zatim taky hledam, co free pouzit.

13. čvn 2016 13:57 #127254
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A co ten Xmap? Další na extensions.joomla.org/tags/site-map

MaK.

--- -- -

13. čvn 2016 14:05 #127256
Odpověď od Cony
Moderátor
XMap je mrtvá záležitost, autor oznámil že s vývojem končí.

Powered by Fórum