Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité K2 a Facebook

07. čvn 2016 13:38 #127183
K2 a Facebook od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj všem,
už nevím kde to hledat. Na stránkách máme články v K2, když zkoupíruji url článku a vložím ho na facebook, tak Facebook zobrazí url odkazu, natáhne si ze stránek obrázek z článku, část textu a zobrazí url domovské stránky a autora článku. Když příspěvek z FB smažu, vymažu historii prohlížeče, v K2 změním autora a znovu vložím odkaz na FB, tak se stále zobrazuje původní autor článku. V nastavení K2 je přitom zobrazování autora vypnuné.
Dříve to autora na FB nezobrazovalo, pouze domovskou stránku.
Současný stav : Joomla i K2 poslední verze.
Neví někdo prosím odkud by si mohl FB tahat jméno autora?

07. čvn 2016 14:15 #127184
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
O jaký konkrétně článek se jedná?

MaK.

--- -- -

07. čvn 2016 14:31 #127185
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Jedná se o tento článek První letošní titul Mistra České Republiky do Pardubic
a ještě adresa na FB : FB ROB

pod textem je autorem článku ROB Parddubice - Admin , přitom autorem je někdo jiný.

07. čvn 2016 14:39 #127186
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Ještě doplním.
Zkoušel jsem i změnit (přepsat) v administraci Joomly jméno autorovi článku na jiné, ale přesto si FB zobrazí to původní, i když v Joomle už neexistuje.

07. čvn 2016 15:42 #127187
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak jsem to vyřešil :cheer:
Na jednom fóru jsem se dočetl, že FB má svoji cache a ta je potřeba vymazat. večer sem dám návod jak to udělat.

08. čvn 2016 11:40 #127199
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jo jo, přesně, než jsem stihl odepsat, odpověděl sis sám. Zůstává to ve FB paměti.

Ale ten návod na výmaz cashe klidně přilož, může se to diskutérům hodit.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum