Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca GuestBook a Joomla 3.5

31. kvě 2016 02:12 #127109
Phoca GuestBook a Joomla 3.5 od Milan
Uživatel
Předělávám web pod Joomla 3.5 z 2.5, zatím na pracovním webu ( jmtri.8u.cz ) a mám trochu problémy s Phoca GuestBook.
I když změním nastavení, že chci zobrazit titulek, stejně se zobrazí pouze jméno, email, obsah a captcha.
Když odešlu zprávu, tak se nezobrazí nějaká hláška, že zpráva byla odeslána, ale zobrazí se v seznamu zpráv, takže to by mi nevadilo. Ale když odešlu zprávu bez vyplněného obsahu tak se nic nezobrazí a ani se nic neděje, zpráva zůstane "viset" tak jak byla. Pokud nezadám vyžadované jméno a bezpečnostní orázku, tak je to OK , zobrazí se zadejte ..... Ale u obsahu nic
Vadí mi hláška dole Powered by na CZ webu, nenašel jsem ale, kde by to šlo změnit na "Vytvořeno pomocí"
Děkuji za rady

31. kvě 2016 13:21 #127111
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, to vypadá jako nějaký problém se zobrazováním zpráv, máš to někde online, kde by to šlo otestovat?

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

31. kvě 2016 20:53 #127117
Odpověď od Milan
Uživatel
Je to na webu www.jmtri.8u.cz , zatím pracovní verze, až to "odladím", překopíruji to na ostrou verzi.
Pokud bude třeba pro otestování přístup do administrace, mohu poskytnout údaje, ale nerad bych je dával sem do fóra.
Předem děkuji za pomoc. Zkoušel jsem i jiné Guestbooky, ale Phoca mi vyhovuje nejvíce. Trochu jsem si ji sice přizpůsobil svému layoutu, ale na funkčnost by to nemělo mít vliv. To co uvádím, jsem testoval i v úplně čisté instalaci a ve standartní šabloně.

31. kvě 2016 22:22 #127119
Odpověď od Cony
Moderátor
A po přepnutí do základní šablony se to chová stejně?

01. čvn 2016 00:28 #127120
Odpověď od Milan
Uživatel
Jsem trochu zmaten, zkoušel jsem to před několika dny a chovalo se to stejně jako v mojí šabloně. Teď jsem se přepnul do standartní šablony Beez3 a funguje skoro všechno vyjma chyby při odeslání- viz dále.
Hlášku Powered by jsem už objevil a upravil.
Zobrazí se pole Titulek - viz Titulek.jpg
Při odeslání zprávy, nebo odeslání při nevyplnění obsahu zprávy se zobrazí chyba - viz chyba.jpg, po návratu zpět se zobrazí správně stránka s potvrzením odeslané zprávy (s chybou, že musí být vyplněn obsah) - viz ulozena.jpg, vyplneno.jpg.
Takže asi hlavní "problém" bude v mojí šabloně. Máte nějaký nápad, co bych měl zkontrolovat nebo upravit, doplnit.
Moc děkuji za pomoc

01. čvn 2016 00:35 #127121
Odpověď od H13
Admin
Zkus se podívat na serveru do errorLogu - ta chyba 500 by mohla vygenerovat nějakou chybu v errorLogu, pokud budeme znát přesnou chybu, můžeme snadněji najít řešení. Taky by mohl něco říct debug mode (zkus zapnout debug v globálním nastavení Joomly!)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum