Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 3 chybová hláška

09. kvě 2016 10:10 #126961
Virtuemart 3 chybová hláška od shockwave
Začátečník
Ahoj, nainstaloval jsem si na localhost Virtuemart 3 a chtěl bych se optat, jak se zbavit tohohle, objeví se mi to hned na uvodní stránce obchodu.

Notice: Undefined index: cs-CZ in C:\xampp\htdocs\joomla2_virt3\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 948

Notice: Trying to get property of non-object in C:\xampp\htdocs\joomla2_virt3\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 948

A dále pak, nevíte o nejakém foru o Virtuemartu v češtině na www.Virtuemart.cz se zaboha nemohu zaregistrovat.
Nebo neznáte nějakou publikaci či pdf jak nastavit tento eshop. Děkuji mnohokráte

09. kvě 2016 11:56 #126964
Odpověď od Bong
Moderátor
Virtuemart sice moc neznám, ale nainstaloval jste Joomlu, následně češtinu pro Joomlu, případně všechny další jazyky, které budete používat a teprve poté Virtuemart?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. kvě 2016 12:22 - 09. kvě 2016 12:29 #126965
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Pro začátek:
1. musíte mít nastavený jazyky obsahu taky pro češtinu system- ovládací panel - jazyky - jazyky obsahu
2. ve VM konfigurace - eshop musíte mít nastavení jazyku čeština
3. musíte mít nainstalovánu češtinu pro joomlu a VM

PS na fóru VM se lze normálně zaregistrovat, jsem toho příkladem :)

PS2 manuál VM docs.virtuemart.net/manual.html , v češtině není pokud neovládáte angličtinu, prohzlížeče mají volbu přeložit
Stručně v češtině - navody.c4.cz/virtuemart?adv_sid=google/n...xYoPpNHoHxoCa_rw_wcB

Powered by Fórum