Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Virtuemart 3.0.16 kosik

06. kvě 2016 17:13 #126934
Virtuemart 3.0.16 kosik od David Neuman
Začátečník
Ahoj,

mam dotaz ohledne vyse zmineneho modulu. Kdyz ho priradim k menu a pridam do nej nejaky produkt, ukaze se mi to v popup okne, nicmene kdyz chci prejit na kosik, zobrazi se mi pouze bila stranka s nazvem Kosik a moznosti pokracovat v nakupu. Dal bych odkaz na stranky, ale tento projekt mam lokalne. Nesetkal jste se nekdo s timto problemem? A druha otazka zni, zda-li jste nekdo resil jiny modul kosiku pro virtue mart. Nejlepe zdarma, jelikoz jde o testovaci provoz. Dekuji moc :)

06. kvě 2016 18:06 #126935
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
bez odkazu na web asi nepůjde poradit
existuje hodně domén 3. řádu zdarma, já na testovací weby používám endoru, tak to tam hoďte.

Jen malá poznámka. VM 3.0.16 obsahuje některé chyby, tak pokud ho nepotřebujete kvůli joomle 3.5, ta radši používejte předchozí verzi.

Osobně všem, kteří používají VM nedoporučuji přechod na joomla 3.5. a VM 3.0.16.

Možná rada je. přejeďte si joomlu plnou instalací 3.4.8. a VM instalací 3.0.14.
Pak uvidíte, zda se tato chyba bude dále vyskytovat
Poděkovali: David Neuman

11. kvě 2016 14:15 #126975
Odpověď od David Neuman
Začátečník
Zdravim,

dekuji za tip, stranky jsem ulozil na www.nojmic8.tode.cz -> jedna se pouze o hruby nastrel webu bez grafiky a dat a potrebuji zarucit funkcnost tranek. Potykam se s problemem u modulu kosik. U rozsireni VM jsem zacatecnik, tudiz vitam vsechny rady. Dalsi otazka zni, zda-li byste mi doporucili nejaky kvalitni slide modul s produkty (aby sly do obrazky nalinkovat url) . Mam phoca gallery a phoca slideshow modul, coz vypada slibne, avsak si neporadim s umistenim 4 obrazku na jeden slide. Dekuji a preji hezky den.

11. kvě 2016 18:52 #126976
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
A jste si jistý jestli vaše šablona podporuje vámi používané verze Joomly a VM ?
Na stránce OrdaSoftu je u šablony Watches Shop uvedena Joomla 2.5

Snad to nebude nepovolená reklama ;o) koukněte na Linelabox je tam editor a nabavite si podle sebe šablonu co je už vyzkoušená.
Nemusíte najednou řešit jestli je problém v konfiguraci VM nebo v šabloně.
A nebo tam flákněte výchozí šablonu.
Poděkovali: David Neuman

11. kvě 2016 20:25 #126977
Odpověď od David Neuman
Začátečník
nevim, proc vzdy hledam chyby komplikovane. Samozrejme je chyba v sablone, musim ji nahradit nejakou jinou. Dekuji za pomoc.

12. kvě 2016 16:17 - 12. kvě 2016 16:19 #126980
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
slider, který budu jistě vyhovovat je extensions.joomla.org/extensions/extensi...eshow/dj-imageslider ,
Dle mě nejlepší zdarma, počet současně zobrazených obrázků si libovolně nastavujete.

Pokud chcete šablonu zdarma, zkuste www.virtuemart.cz/navody/sablona-pro-vir...3-zdarma-shoplab-3-0

Powered by Fórum