Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nevite nekdo cim zjistit konflikt skriptu?

05. kvě 2016 12:27 #126898
Nevite nekdo cim zjistit konflikt skriptu? od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

potrebuju zjistit, jestli je mozne nejakym programem konflik skriptu? Mam na webu problem s nejakym skriptem, jenze nejsem schopen zjistit, ktery to dela, protoze na kazdem webu to dela jine problemy.

DIk.

05. kvě 2016 14:53 #126901
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, já to dělám tak, že prostě všechno vypnu (změním šablonu, vypnu moduly a pluginy) a postupně zapínám, podle toho zjistím, co s čím je v konflitku.

Naposledy jsem takto zjišťoval, proč mi mizí submenu vytovřený bootstrapem (js) a postupným vypínáním/zapínáním jsem přišel na to, že je problém v "boostrap vs. mootools". Takže mootools dostal speciální instrukci, aby to menu neschovával :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

05. kvě 2016 16:26 #126903
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ahoj,

delam to stejne a neodhalil jsem chybu. Dela mne to na 3 webech problemy a pokazdy se to chova jinak. Takze jednou vypnu X a Y jede a podruhy to jede i se zapnutym X. Nakonec jsem dal rozsireni na 3. web, kde neni ani jedno z rozsireni, ktery by to mohly delat a tam to nejede vubec. Jedine kdyz vypnu cache v Joomle. Autor rozsireni, po jehoz pridani zacaly problemy tvrdi, ze mam chybu nekde ja v jinym skriptu...

05. kvě 2016 16:30 #126904
Odpověď od Cony
Moderátor
A co jiná šablona. Ty MooTools se nahrávají? Ty jsou dost problematické, většina rozšíření už s nimi nepočítá, ale v Joomle ještě zůstávají, a některé starší šablony nebo rozšíření s nimi můžou operovat...

05. kvě 2016 17:41 #126905
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nevim. Ja o Mootools nepsal, to psal H13. Jinou sablonu nema cenu moc zkouset, delaji to 2 sablony. Obe od RT, ale podezrivam ten plugin, ale autor tvrdi, ze to je jinym skriptem. Jenze mne neni jasny, ze free verze jela a po tom, co jsem nainstaloval PRO verzi, tak se web prestal zobrazovat na mobilu a cykli se.

05. kvě 2016 18:04 #126906
Odpověď od H13
Admin
Pokud máš šablony od stejnýho výrobce, můžeš jich vyzkoušet 100 a budou se chovat všechny stejně - většinou mají stejnej framework, takže javascript bude taky stejnej, vyzkoušel bych úplně jinou šablnou, nějakou hodně jednoduchou :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

Powered by Fórum