Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jevents - nastavení/úprava

03. lis 2016 14:28 #129057
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ne používám Vaši češtinu, možná je nutné ji odinstalovat a nainstalova

16. čvn 2018 13:24 #136350
Odpověď od Ainny
Začátečník
Krásný den,
nebudu zakládat nové téma, i když je můj dotaz trošku jiný. Nicméně úpravy Jevents se týká.

Mám problém se zobrazením kontextové nápovědy (nebo jak se tomu nadává) v režimu měsíčního kalendáře - viz obrázek. Bohužel se mi nezobrazuje jenom název události, ale i její vlastnosti. Nedaří se mi najít zakopaného psa. Chtěla bych to buď změnit, aby tag nebyl vidět, nebo úplně vypnout. To je mi celkem jedno. Předem díky za případné nakopnutí.

Adresa kalendáře: ainny.cz/component/jevents/udalostimesice/2018/06/-?Itemid=484
Přílohy:

17. čvn 2018 14:47 #136358
Odpověď od Bong
Moderátor
Dejte si do pořádku skripty na stránkách a bude to fungovat.

Vyskakovací okna nebo bublinová nápověda, atd. se dá tuším nastavit v rozšířené konfiguraci JEvents.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. čvn 2018 14:51 #136359
Odpověď od Ainny
Začátečník
Pro laika, který stáhne, nainstaluje a v potu tváře rozchodí, opravdu pomoc. Kdybych věděla, jak si dát do pořádku skripty, tak se nebudu ptát. Díky. :-)

18. čvn 2018 18:49 #136388
Odpověď od Bong
Moderátor
V potu tváře zkuste dočíst co vám píši: v rozšířené konfiguraci JEvents...

Hned na první záložce máte možnost experimentovat s nastavením Opravit všechny konflikty JQuery a Bootstrap (to neznamené, že je to samospasitelné, záleží co všechno na webu provozujete a jak aktualizujete)...
Na záložce Zobrazení měsíce si nastavte Nastavení Tooltip v přehledu měsíce dle libosti.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. čvn 2018 18:54 #136389
Odpověď od Ainny
Začátečník
No jo, když na mě se musí pomalu. Já viděla skript a vypnula jsem myšlení. Děkuju moc. :oops:

Powered by Fórum