Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

upload zip file přes formulář

22. dub 2016 23:50 - 22. dub 2016 23:53 #126742
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak jsem se díval na tu komponentu a tak se ptám, proč chcete do inzertní komponenty nahrávat zip soubory? K inzerátům se snad vkládají obrázky a ty nahrávat jdou (odzkoušeno). Jinak komponenta dovoluje nahrávat obrázky typu jpg i png, další jsem nezkoušel.

22. dub 2016 23:57 - 23. dub 2016 00:12 #126743
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Tak mi to nedalo a podíval jsem se do té komponenty a umožňuje nahrávat obrázky těchto typů: jpeg,jpg,gif,png ;)
A jestli jsem se dobře díval, zip a několik dalších je zákázáno, nebo snad chcete, aby vám uživaltel přes vkládaný inzerát podstrčil nějaký script, který vám nadělá na stránkách nějakou neplechu?

Co se týká správce medií, tak když se podíváte do možností nastavení / záložka komponenta, tak tam máte hned první položku povolené typy souborů, kde jsou tyto typy: bmp,csv,doc,gif,ico,jpg,jpeg,odg,odp,ods,odt,pdf,png,ppt,swf,txt,xcf,xls,BMP,CSV,DOC,GIF,ICO,JPG,JPEG,ODG,ODP,ODS,ODT,PDF,PNG,PPT,SWF,TXT,XCF,XLS
Pokud přes správce souborů chcete nahrávat i zip soubory, tak tam musíte tuto příponu doplnit.

23. dub 2016 01:22 #126745
Odpověď od Bong
Moderátor
Zrovna jsem upravoval překlady AdsManageru a nic o nahrávání souborů (tedy mimo obrázků) jsem tam ani nezahlédnul.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum