Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Více jazyčný web-problém

19. dub 2016 18:14 #126690
Více jazyčný web-problém od Milan
Pokročilý uživatel
Přeji pěkný den, chtěl bych poprosit o pomoc. Snažím se nastavit vícejazyčný web ale bezvýsledně. Když zapnu plugin Systém - Jazykový filtr, tak se na stránkách zobrazí Nelze tuto stránku zobrazit.
Jako hlavní mám označen článek v CZ a další vytvolřeny pro EN a DE verzi. Jazyky mám nadefinovány a k článkům vybrány.

Moc děkuji za odpovědi, Milan

19. dub 2016 19:38 - 19. dub 2016 19:39 #126691
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Milane,

Postup:
1. Otevřete záložku 'Správce jazyků: Jazyky obsahu' a ujistěte se, že jsou jazyky, které chcete v obsahu používat zveřejněny a mají kód pro URL, stejně tak i předponu pro obrázky vlajek používaných v modulu pro přepínání jazykových verzí.
2. Pro každý zveřejněný jazyk vytvořte úvodní stránku a přiřaďte jí položku nabídky v příslušném jazyce a nadefinujte ji jako úvodní stránku.
3. Poté můžete k jakémukoli článku, kategorii, modulu, kanálu či webovému odkazu v Joomla přiřadit jazyk.
4. Ujistěte se, že je plugin jazyk. filtr povolen.
5. Při používání souvisejících položek se ujistěte, že se modul pro přepínání jazykových verzí na příslušných stránkách zobrazuje.

Poděkovali: Milan

20. dub 2016 18:23 #126705
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Postupoval jsem podle návodu ale bohužel stále se stejným výsledkem. Prostě jak zapnu jazykový filtr tak se stránka nezobrazí, prohlížeč nic nenačte.

Tak teda už nevím kde by mohl být zakopaný pes. Chyba asi bude někde v nastavení jazyků, ve filtru jazyků nebo v přepínači jazyků. Ten když zapnu tak se mi nezobrazí na stránce vlajky ani když dám select jazyků tak se taky nenačtou.

Děkuji za jakoukoliv pomoc. Pěkný den, Milan

Powered by Fórum