Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nastavení VirtueMart 3

18. dub 2016 21:13 #126683
nastavení VirtueMart 3 od Martin
Uživatel
Dobrý den, prosím o pomoc s nastavením eshopu. Mám 3 dotazy:

1) Nejprve se zeptám, zda je možné v eshopu nabízet produkty s tím, že některé produkty mají jednotku váhu (zpravidla kilogram) a některé produkty počet kusů. U těch položek, které jsou váhové, je v pořádku, že se mi zobrazuje defaultní popisek "cena / kg", tedy cena za kilogram. Jenže u jiných položek, které nabízím po kusu, je popisek "cena / kg" irelevantní. Nevím však, jak a kde upravit, aby se ty popisky lišily => Kč/kg a Kč/ks.

2) v detailu produktu bych potřeboval obohatit rolovací menu (výběr variant) o více variant (např. 6 gramů, 8 gramů, 10 gramů, 12 gramů, 14 gramů, atd.) , defaultně jsou možné jen 3 možnosti, což je málo.

3) v detailu produktu v rolovacím menu se mi zobrazuje zvolená varianta se symbolem " + " a dochází k součtu základní ceny a zvolené ceny dané varianty. Náhled v příloze. Poraďte mi prosím, jak zobrazit pouze "Prodejní cenu" (cena bez DPH asi není nutná) a v rozbalovacím menu aby byla pouze gramáž bez toho sčítání. To má vliv na cenu, která pak skáče do košíku a liší se od základní ceny.

Předem děkuji, M.
Přílohy:

Powered by Fórum