Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Záloha článků

17. dub 2016 19:21 #126679
Záloha článků od hundread
Uživatel
Dobrý den, já se omlouvám, že otravuji. Je dost možné, že téma zde již bylo probíráno a někde bych ho dohledal, ale dochází mi energie, tak se zeptám přímo. Prosím, nezlobte se za to na mě.

Existuje nějaký způsob, jak zazálohovat a následně opět obnovit pouze články, popřípadě kategorie k nim? Chtěl bych kompletně smazat data na svém hostingu, nahodit čistou instalaci joomly, jinou šablonu a pak nahrát články zpět.

Našel jsem jakýsi nástroj od Akeeba, ale příjde mi, že ten zálohuje komplet web včetně veškerých extensionů a šablon.

Díky za váš čas a jakoukoliv pomoc.

17. dub 2016 20:12 #126680
Odpověď od Bong
Moderátor
I v Akeeba Backup si můžete nastavit co chcete zálohovat. Podívejte se do jeho nastavení.
Pokud se jedná o tabulky databáze, tak tyto můžete libovolně importovat a exportovat pomocí phpMyAdmin. Váš hosting by jej měl poskytovat.

Asi nejrozumnějším způsobem, jak provést to co požadujete, je nainstalovat si čistou instalaci Joomly například na subdoménu nebo local a články, kategorie, atd importovat pomocí nástrojů pro import. Například J2XML,... extensions.joomla.org/extension/j2xml podívejte se na JED i po dalších.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: hundread

18. dub 2016 17:33 #126682
Odpověď od hundread
Uživatel
Díky. Ozkouším, kdyžtak se, s dovolením, dozeptám.

Powered by Fórum