Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nefungujicí tlačítka uložit, uložit a zavřít

13. dub 2016 19:39 #126611
zdravím spravuji web www.rs-hadinka.eu a zničeho nic přestaly fungovat v administraci tlačitka uložit, uložit a zavřít, storno nemohu nic ulozit ani zavřít nevíte co s tím? děkuji

13. dub 2016 20:07 #126612
Odpověď od Linelabcz
Admin
Dobrý den, z ničeho nič to určitě nebude. Zkuste pro začátek vymazat mezipaměť prohlížeče, který používate a napsat verzi Joomla.

14. dub 2016 08:53 #126618
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Pokud se nemylim, problem byl v sablone isis nebo tak nejak. Zkuste zagooglit, najdete jak to opravit. A nebo prepnout do jine sablony.

14. dub 2016 17:43 #126632
Odpověď od jirka065
Uživatel
Dobrý den opravdu z ničeho nic. Na strance jsem nejakou tu dobu uz nepracoval nebyl cas tudiž jsem žadne komponenty nic nepridaval, předtím vše fungovalo ok včera jsem se přihlásil a nešlo to.

14. dub 2016 21:39 #126636
Odpověď od Cony
Moderátor

heiderak napsal: Dobrý den opravdu z ničeho nic.

Z ničeho nic se nic neděje. Něco se muselo změnit. Pokud ne v Joomle, tak třeba u Vás na počítači - třeba prohlížeč, nebo jste si do prohlížeče nainstaloval nějaké rozšíření na blokování reklamy. a nebo třeba na hostingu (třeba změna PHP). V krjaním případě můžete mít stránky napadené a máte na serveru poškozené soubory.

Zkuste nejprve pročistit mezipaměť prohlížeče (Ctrl + F5). Nebo zkuste jiný prohlížeč. Nebo se podívejte do vývojářské konzole (F12) uvidíte tam nějaké chyby.

15. dub 2016 17:00 #126646
Odpověď od jirka065
Uživatel
Tk všechny moznosti vyloucene
CTRL F5 jsem zkusil aktualizace PHP nebyla tk jedine napadnute ale to POCHYBUJI protoze vse ostatni jede super zalohu mam starou tk vse delat znovu pecka :) (y)

Powered by Fórum