více míst v seznamu nejoblíbenější články

jiřík
05. dub 2016 12:38 - 05. dub 2016 12:39 #126488
zdravím,

jak si mohu dát na hlavní stránce v administraci zobrazení 10ti nebo více nejoblíbenějších článků (teď 5) a jak mohu udělat, aby se mi zobrazovali všechny články rovnou a ne jen 100 (tj. v globálním nastavení - výchozí délku seznamů dát na nekonečno).

mám 3.5.0 joomlu.

případně děkuji za odpovědi.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
05. dub 2016 18:32 #126493
Popular Articles je modul jako každý jiný. Ve Správce modulů: Moduly si jej najděte a nastavte (nezapomeňte si nastavit filtr na Administrace).

Délku seznamu je možno nastavit v Systém - Globální nastavení - záložka Veřejná část, kde najdete položku Výchozí délka seznamů.
Nezapomeňte, že se jedná o globální proměnnou a platí pro všechny seznamy. Proto vám důrazně doporučuji nastavit třeba jen tolik, aby se všechny položky vešly na stránku bez rolování a naučit se používat filtrování a hledání, nebo se vám může lehce stát, že některé dlouhé seznamy budou nepoužitelné a web vám bude při používání padat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od jiřík
06. dub 2016 15:02 #126502
ano, vím. já ale nemám zapnutý popular articles na stránkách. já jen pro sebe vidět top 10 nebo top 15 na úplně základní administrační stránce viz obrázek, ne jen top 5.

a ano, já mám nastaveno na 100, ale chci si to nastavit na vše, ale tato možnost tam není. jak ji mohu přidat?
Přílohy:

Odpověď od Cony
06. dub 2016 16:05 #126503

Bong napsal: Popular Articles je modul jako každý jiný. Ve Správce modulů: Moduly si jej najděte a nastavte (nezapomeňte si nastavit filtr na Administrace).

Administrační modul je taky modul...

Odpověď od jiřík
06. dub 2016 16:08 #126504
jj, to jsem špatně pochopil. díky, již to jede.

a to rozšíření na zobrazování všech článků a jiných tedy neumíte.

Odpověď od Bong
06. dub 2016 18:54 - 06. dub 2016 18:55 #126507

Bong napsal: Délku seznamu je možno nastavit v Systém - Globální nastavení - záložka Veřejná část, kde najdete položku Výchozí délka seznamů.
Nezapomeňte, že se jedná o globální proměnnou a platí pro všechny seznamy. Proto vám důrazně doporučuji nastavit třeba jen tolik, aby se všechny položky vešly na stránku bez rolování a naučit se používat filtrování a hledání, nebo se vám může lehce stát, že některé dlouhé seznamy budou nepoužitelné a web vám bude při používání padat...

Nastavte si tedy třeba 1000000...

Odpověď od jiřík
06. dub 2016 18:55 #126508
to nejde, max. je tam 100.

Odpověď od Bong
06. dub 2016 19:01 - 06. dub 2016 19:43 #126510
Aspoň, že ta Joomla má rozum :-)
Je to proměnná v configuration.php
public $list_limit = 'all';
pak se zobrazí vše...

Odpověď od jiřík
07. dub 2016 08:02 - 07. dub 2016 08:03 #126518
dík, zobrazují se všechny články, ale nastaveno tam je, že se má zobrazovat 5. ale z toho bude vyjukaný až zapomenu na tuto úpravu. a nebo až někdo jiný převezme projekt.

Odpověď od Houbák
07. dub 2016 09:01 - 07. dub 2016 09:03 #126519
Správně má podle mě být: public $list_limit = '0';
Ale pozor, až budete ukládat jakoukoliv změnu v Globálním nastavení, tato hodnota se vám automaticky přepíše na 5.

Odpověď od jiřík
07. dub 2016 09:14 #126520
ano, v globálním nastavení je 5, ale v seznamu je zobrazit vše. také díky a hodně štěstí vám všem, ať se vám daří.