Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

více míst v seznamu nejoblíbenější články

05. dub 2016 12:38 - 05. dub 2016 12:39 #126488
zdravím,

jak si mohu dát na hlavní stránce v administraci zobrazení 10ti nebo více nejoblíbenějších článků (teď 5) a jak mohu udělat, aby se mi zobrazovali všechny články rovnou a ne jen 100 (tj. v globálním nastavení - výchozí délku seznamů dát na nekonečno).

mám 3.5.0 joomlu.

případně děkuji za odpovědi.

05. dub 2016 18:32 #126493
Odpověď od Bong
Moderátor
Popular Articles je modul jako každý jiný. Ve Správce modulů: Moduly si jej najděte a nastavte (nezapomeňte si nastavit filtr na Administrace).

Délku seznamu je možno nastavit v Systém - Globální nastavení - záložka Veřejná část, kde najdete položku Výchozí délka seznamů.
Nezapomeňte, že se jedná o globální proměnnou a platí pro všechny seznamy. Proto vám důrazně doporučuji nastavit třeba jen tolik, aby se všechny položky vešly na stránku bez rolování a naučit se používat filtrování a hledání, nebo se vám může lehce stát, že některé dlouhé seznamy budou nepoužitelné a web vám bude při používání padat...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. dub 2016 15:02 #126502
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, vím. já ale nemám zapnutý popular articles na stránkách. já jen pro sebe vidět top 10 nebo top 15 na úplně základní administrační stránce viz obrázek, ne jen top 5.

a ano, já mám nastaveno na 100, ale chci si to nastavit na vše, ale tato možnost tam není. jak ji mohu přidat?
Přílohy:

06. dub 2016 16:05 #126503
Odpověď od Cony
Moderátor

Bong napsal: Popular Articles je modul jako každý jiný. Ve Správce modulů: Moduly si jej najděte a nastavte (nezapomeňte si nastavit filtr na Administrace).

Administrační modul je taky modul...

06. dub 2016 16:08 #126504
Odpověď od jiřík
Začátečník
jj, to jsem špatně pochopil. díky, již to jede.

a to rozšíření na zobrazování všech článků a jiných tedy neumíte.

06. dub 2016 18:54 - 06. dub 2016 18:55 #126507
Odpověď od Bong
Moderátor

Bong napsal: Délku seznamu je možno nastavit v Systém - Globální nastavení - záložka Veřejná část, kde najdete položku Výchozí délka seznamů.
Nezapomeňte, že se jedná o globální proměnnou a platí pro všechny seznamy. Proto vám důrazně doporučuji nastavit třeba jen tolik, aby se všechny položky vešly na stránku bez rolování a naučit se používat filtrování a hledání, nebo se vám může lehce stát, že některé dlouhé seznamy budou nepoužitelné a web vám bude při používání padat...

Nastavte si tedy třeba 1000000...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum