Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Řazení článků v blogu

28. bře 2016 10:54 #126422
Řazení článků v blogu od Ernst
Joomla Expert
Existuje nějaké možnost podružného článků v blogu?
Pokud dám v položce menu řazení "hlavní nejdříve", tak další články se řadí od nejnovějšího.
Zkusil jsem dát v globálním nastavení "řadit od A do Z" a v blogu "hlavní nejdříve".
To ale nepomůže. Dá se někde nastavit, nějak to zkombinovat, aby nejprve byly hlavní články a pak byly řazeny abecedně?

29. bře 2016 11:15 #126427
Odpověď od Cony
Moderátor
Myslím že ne. U "Hlavní nejdříve" se řadí primárně dle příznaku "Hlavní" a sekundárně dle řazení ve správci článků. Tak jedině to zkombinovat, a ve správci článků si ručně články seřadit dle abecedy.

30. bře 2016 00:57 #126435
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
bohužel jsem si to také myslel.
Možná podnět pro vývojáře joomly

05. dub 2016 14:11 #126490
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Dobrý den. K tomu řazení bych měl dotaz. V možnostech článků mám nastaveno:
Řazení kategorie : Žádné řazení
Řazení článků : Nejnovější nejdříve
Datum pro řazení : Vytvořeno
Stránkování : Zobrazit
Výsledky stránkování : Zobrazit
Hlavní články : Zobrazit
- tak jsem předpokládal že jak budu připisovat novější články tak budou naskakovat na začátek, bohužel z neznámého důvodu se články dál řadí podle kategorií :( Mám aktuální Joomlu a běží na Debianu 8.
Otázkou je kam sáhnout a co změnit ať se konečně řadí články podle data a ne podle kategorie.

05. dub 2016 16:05 #126491
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Sice používá pro články nadstavbu K2, ale princip bude stejný, nejprve jsem si musel vytvořit hlavní kategorii a do ní ty ostaní a pak se mi články řadily od nejnovějšího. Pokud jsem měl ale každou kategori zvlášť, tak řazení probíhalo nekorektně.

05. dub 2016 18:21 #126492
Odpověď od Linelabcz
Admin
Nic nemusíte nikde vytvářet, stačí v parametech zvolit "Category order" na "No order".

Powered by Fórum