Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Události dle vzdálenosti

18. bře 2016 21:59 #126307
Události dle vzdálenosti od Jaroslav Bidlák
Uživatel
Ahojte, hledám a nenacházím (možná neumím hledat), žádnou funkční komponentu na události, která by uměla třídit události nejen podle typu, ale i podle lokality a pokud by bylo možno zobrazit akce přímo na mapě tak by to bylo úplně nejlepší.

Nevíte někdo o něčem funkčním? Pokud možno free, protože minimálně ze začátku stránka nebude generovat žádný zisk, ale pokud by bylo něco opravdu super za rozumný peníz, tak by se o tom dalo taky mluvit. :-)

19. bře 2016 00:12 #126308
Odpověď od Bong
Moderátor
JEvents to umí, DPCalendar to umí, ComBrite to umí, ... a další a další...

Kde to hledáte? Hledejte vždy na JED. Máte tam vše přehledně a s odkazem na demo. Jednoduše zjistíte "co to umí".

extensions.joomla.org/category/calendars-a-events

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2016 06:22 #126310
Odpověď od Jaroslav Bidlák
Uživatel
No tam jsem hledal. ale neviděl. U Jevents jsem nenašel třídění dle vzdálenosti, budu muset se podívat znovu. Ale hlavně jsem chtěl poradit něco s čím má někdo už zkušenost, nechce se mi zkoušet x možností jen abych zjistil, že nefungují. :-) V každém případě díky.

19. bře 2016 09:27 #126311
Odpověď od Bong
Moderátor
O filtrování dle vzdálenosti jste nepsal :-), ale to umí hned druhý jmenovaný DPCalendar... joomla.digital-peak.com/demo/dpc/en/map-view.html

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. bře 2016 10:15 #126312
Odpověď od Jaroslav Bidlák
Uživatel
Super mrknu na ni, zmínil jsem dle lokality. Špatně jsem se vajádřil. :-) Příště se polepším. :-D

Powered by Fórum