Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla - Instalacia jazykoveho balicka zlyhala

12. bře 2016 18:53 #126231
Zdravím vás...

chcel by som poziadat o radu ako aktivovat slovenský jazykový balícek na verzii joomla 3,2,1
1) po instalacii joomla a prihlaseni som sa pokusal intalovať baliček cez Extensions->LanguageManager .... atd...
neuspešne s hláškou:The installer can't get the url to the remote Slovak language. Try again later or contact the language team coordinator

2) stiahol som slovencinu od pána Michnicu pre príslušnú verziu t.j. 3,2,1 nahral som ju cez ftp klienta do príslušných adresárov(language; administrator/Language). Bez kladnej reakcie.

INSTALACIA JOOMLY:
ja_purity_ii_j32.zip tento template mi pre ucely vyhovoval najviac.
Ide o platforormu JA Purity II modifikovanu pre už spominanu verziu.

DAKUJEM VSETKYM ZA CENNE RADY
Martin

12. bře 2016 21:06 - 12. bře 2016 21:19 #126234
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Zkuste instalaci z administrace později, jak se v hlášce píše. Například momentálně to funguje bez problémů.

2. Verzi Joomly máte instalovat 3.4.8, vaše verze je zastaralá a obsahuje závažná bezpečností rizika.

3. Pokud si jazykový balíček stáhnete, pak jej INSTALUJTE, jako kterékoli jiné rozšíření.

4. V případě, že instalujete jazyk ručně přes FTP, je zapotřebí nahrát soubory do několika správných složek (a to složky language a administrator/Language. nejsou). Tyto složky (sk-SK) je třeba v případě potřeby vytvořit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: matworld

15. bře 2016 13:55 #126264
Odpověď od matworld
Uživatel
Dakujem za radu Bong,

ale najprv som instaloval novu verziu kedze som na nu nainstalovat sablonu JA Purity II ktora mi zahlasila chybu java skriptu
našiel som si baliček joomla 3,2,1 s príslušnou šablonou.

A tato instalacia mi zacala robit problemy s jazykom atd...

Preto som zvolil tuto sablonu lebo chcem urobit vyukovu cms stranku pre numericke a analyticke vypocty a tato je krasne prehladna.

15. bře 2016 14:41 - 15. bře 2016 14:43 #126265
Odpověď od matworld
Uživatel
jedine co mi ostava poziadat o radu nainstalujem novu verziu joomla(na nej vsetko funguje)

ale potreboval by som najst šablonu podobnu JA Purity II

Vedel by si mi s tymto poradit?

stranka: skusobna.vuz.sk

dakujem

15. bře 2016 18:10 #126268
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
na to snad není potřeba víc, než dvakrát kliknout myší - www.google.cz/search?q=JA+Purity+II&oq=J...e&es_sm=122&ie=UTF-8
Poděkovali: matworld

Powered by Fórum