Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Test respozivního vzhledu

10. bře 2016 17:17 #126208
Test respozivního vzhledu od Pavel
Zkušený uživatel
Ahoj všem,
nevíte prosím někdo o nějaké komponentě, která by uživatelům umožnila si otestovat responzivitu jiných stránek?
Předem moc děkuji.

10. bře 2016 17:52 #126209
Odpověď od Cony
Moderátor
Co to znamená "Otestovat responzivitu jiných stránek"? Co prostě jen zmenšit okno prohlížeče? Nebo zobrazit "Jiné stránky" v IFRAME s pevně danou šířkou?

10. bře 2016 18:13 #126210
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Taky tomu pozadavku moc nerozumim, ale ja na otestovani jinych i mych pouzivam tohle www.responsinator.com/

10. bře 2016 18:53 #126211
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Taky Ctrl-Shift-M u Firefoxu.

11. bře 2016 10:32 #126216
Odpověď od Libor Adámek
Uživatel
Já osobně jsem to kontroloval ve Firefoxu Ctrl + Shift + M.
Jenže v praxi jsem zjistil, že některé telefony (hlavně Samsungy) to zobrazovaly jinak. Takže doporučuji zkontrolovat i na telefonech a tabletech od známých.

11. bře 2016 11:06 #126217
Odpověď od Cony
Moderátor

iLibor napsal: Jenže v praxi jsem zjistil, že některé telefony (hlavně Samsungy) to zobrazovaly jinak.

Náhled v prohlížeči (ať už pomocí Ctrl+Shift+M, pomocí iframe, nebo pomocí jednoduchého zmenšení okna) je vždy pouze vykreslení v tom konkrétním prohlížeči, takže v reálu na mobilu, tabletu nebo iPadu to může vypadat jinak, protože ty mají jiný prohlížeč, tedy jiné vykreslovací jádro, a výsledek se může lišit.

Existují na to i služby, které dokáží zobrazit vykreslení konkrétních stránek na mnoha zařízeních / prohlížečích, jsou ale placené. (např. crossbrowsertesting.com/ ).

Powered by Fórum